'Charleroi krijgt zware concurrentie voor nieuwe spits'

door
'Charleroi krijgt zware concurrentie voor nieuwe spits'

Charleroi was dit seizoen één van de verrassingen in de Jupiler Pro League met een knappe derde plaats na 29 speeldagen. Als de Algemene Vergadering van de Pro League straks beslist om het seizoen ook stop te zetten, betekent dat dat de Carolo's ook de Europa League in mogen. Het zal daarvoor mogelijk wel enkele sterkhouders moeten vervangen.

De club wil de ploeg zoveel mogelijk bijeen houden, maar het verliest voorin wellicht wel Kaveh Rezaei. De topschutter van de club wordt gehuurd van Club Brugge en hem definitief overnemen zal wellicht een dure operatie worden, want Club betaalde destijds 5 miljoen euro voor de Iraniër. Charleroi heeft wel al een vervanger op het oog.

Sport Bild schrijft immers dat Charleroi onder de indruk geraakt is van Henk Veerman. De 29-jarige Nederlander is een echte targetspits en meet maar liefst 2m01. De ex-spits van Heerenveen komt tegenwoordig uit voor St. Pauli in de tweede Bundesliga, waar hij met acht goals in dertien matchen dit seizoen een zeer aardig gemiddelde liet optekenen.

UPDATE 23/04
Charleroi zal stevig aan de bak moeten als het Veerman ook effectief wil binnenhalen, want VI weet dat de Nederlander grof wild is op de transfermarkt. Het Nederlandse medium maakt gewag van interesse uit de Bundesliga, tweede Bundesliga, de Engelse Championship en de Jupiler Pro League, al is het niet duidelijk of er in ons land andere clubs dan Charleroi geïnteresseerd zijn. St. Pauli wil het contract van de targetspits ook graag verlengen, maar zal wel moeten meewerken aan een transfer als Veerman niet bijtekent. Zijn huidige contract loopt immers nog maar een jaar door.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Zal Charleroi hem kunnen strikken?

Meest recent

Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

36
36
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

51
51
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

31
31
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

201
201
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

114
114
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

385
385
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

153
153
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

191
191
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

426
426
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

665
665
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

301
301
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

651
651
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

120
120
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

363
363
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

576
576
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

525
525
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

61
61
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

259
259
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

421
421
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

571
571
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

152
152
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

324
324
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

333
333
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

193
193

Meer sportnieuws