KV Oostende kent donkere tijden en de toekomst van de club is hoogst onzeker. Ex-spelers Franck Berrier en Sebastien Siani, die jarenlang voor de club speelden, gaan geld inzamelen voor hun voormalige werkgever. Fernando Canesin en Didier Ovono doneerden al.
Siani, die momenteel voor Ajman Club speelt, wil op een dag zeker terugkeren naar de kust. "Ik kende de mooiste periode uit mijn carrière bij KVO. Ik wil sowieso nog terugkeren naar KVO, is het niet als speler, dan zeker als supporter. Ik zou het dan ook héél erg vinden mocht de club teloorgaan door de machtsspelletjes die nu worden gespeeld", zegt hij aan Het Laatste Nieuws.
Siani en Berrier (momenteel T2 bij KVO), die beiden zelf ook goed hun boterham verdienden bij KVO, starten een inzamelactie. Deze kan u HIER terugvinden.
🚀 Iedereen leest dit nu:
Mooie actie?
Claudio Reulens