Victor Fernandez hamert woensdag vooral op een goede instelling bij zijn manschappen. De Spaanse oefenmeester staat voor zijn vuurdoop bij AA Gent, dat het in de Beker van België opneemt tegen RSC
Anderlecht. Het heenduel in Gent eindigde in een 1-1 gelijkspel.
"Ook al vertrekken we met een handicap (1-1 uit de heenwedstrijd, red.) , een cupwedstrijd kan je niet vergelijken met een competitieduel", weet Fernandez. "Voor mij is het belangrijkste dat ik een competitieve ploeg zie. Dat er met vertrouwen wordt gespeeld. Met inzet ook."
Fernandez hoopt via een bekertriomf op Anderlecht weer een lach te laten verschijnen op de gezichten van de Gent-spelers. "Ik heb een goed gevoel overgehouden aan de trainingen, maar de spelers moeten die positieve instelling ook nog bewijzen tijdens de matchen. Mochten we ons kunnen plaatsen voor halve finales, dan zou dat in alle geval een enorme mentale boost zijn."
The Buffalo's versterkten zich deze maand al met een handvol spelers, maar de nieuwbakken oefenmeester sluit de komst van meer nieuwelingen niet uit. "Maar wie er nog bij komt, moet een echte versterking zijn en ik zal daar inspraak in hebben."
LEES OOK:
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"