Arsenal-manager Arsène Wenger hoopt dat zijn pupil Theo Walcott een productieve spits wordt, nu hij, op zijn eigen verzoek, van de flank naar de spitspositie is verkast. Daarbij krijgt de jonge aanvaller tips van vedette Thierry Henry, die momenteel meetraint met de Londense ploeg.
Wenger is erg te spreken over het feit dat Henry advies geeft aan Walcott. "Het is erg belangrijk voor Theo dat hij tips krijgt van Thierry. Theo is een intelligente jongen, hij neemt heel gauw dingen op als je hem iets vertelt en daarom denk ik dat hij het zo goed kan doen op deze positie", aldus de Franse trainer in de Engelse media "Het is mooi als hij deze kans grijpt. Als dat niet het geval is, blijft hij nog altijd een geweldige vleugelaanvaller."
De 23-jarige Walcott is clubtopscorer met elf treffers en Wenger denkt dat hij nog tot veel meer in staat is. "Ik vind het mooi wat ik heb gezien van Theo in de punt van de aanval. De uitdaging is interessant voor hem en ik denk dat hij deze positie aan kan", aldus Wenger, die aangeeft hetzelfde gedaan te hebben met Henry. "Ook hij begon op zijn 23ste in de spits en heeft daar veel van geleerd. Deze positie vergt toch een andere techniek dan op de vleugelpositie, maar Theo laat goede tekenen zien."
LEES OOK:
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard