Club Brugge kwam woensdagavond op eigen veld niet verder dan een 0-0 gelijkspel tegen KV Kortrijk. Het veld in het Jan Breydelstadion lag er bijzonder slecht bij, wat goed voetbal spelen onmogelijk maakte. Mede daardoor blesseerde Maxime Lestienne zich aan de rechterenkel. Hij zal twee maanden aan de kant staan.
Lestienne kwam na 64 minuten slecht neer op de enkel en schreeuwde het uit van de pijn. Hij werd meteen van het veld gedragen en in de kleedkamer werd vastgesteld dat de ligamenten van zijn rechterenkel geraakt zijn.
Later deze week zal de polyvalente Waal een MRI-scan ondergaan, maar bij Club Brugge denken ze dat ze het twee maanden zonder hun flankspeler moeten zullen stellen.
Afgelopen zondag tegen Standard blesseerde ook Jim Larsen van Club Brugge zich. Ook de centrale verdediger van de Bruggelingen zal twee maanden aan de kant staan. Ook sterkhouder Jonathan Blondel staat twee tot drie maanden aan de kant.
LEES OOK:
KV Kortrijk onder druk: Jonckheere ziet oorzaken voor zwakke start