Trainer Frank de Boer hoopt het seizoen goed af te kunnen sluiten door te winnen van FC Utrecht aanstaande zondag. De selectie van De Boer staat derde in de competitie en de achterstand op koploper PSV bedraagt één punt.
"We zijn aan een goede serie bezig", weet de oud-voetballer. "Die wil je natuurlijk fantastisch afsluiten. De achterstand op de koppositie is de afgelopen weken teruggelopen tot één punt. We doen nog in drie competities volop mee. Dat gevoel wil je koesteren. Het zou doodzonde zijn als we straks door een minder resultaat in De Galgenwaard met een slecht gevoel de winterstop in gaan."
De thuiswedstrijd tegen de Domstedelingen eindigde dit seizoen in een teleurstellend gelijkspel. Het werd 1-1 en de oefenmeester weet dat het geen beste wedstrijd was. "Dat was zeker niet onze beste wedstrijd dit seizoen. Bovendien speelde Utrecht die middag vrij goed. We misten toen net een beetje de sprankeling in het team. Die sprankeling is er nu wel. We zijn inmiddels weer een stuk verder dan in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht."
De 42-jarige coach weet dat het niet makkelijk gaat om van Utrecht te winnen. "Van Utrecht win je niet zomaar. Ze missen nu weliswaar de geblesseerden Van der Gun, Duplan en misschien ook Asare, maar ze hebben ook aardige vervangers in huis als Gerndt en De Kogel. Jan Wouters heeft het aardig op de rit", besluit De Boer.
LEES OOK:
Jorthy Mokio plots in erg vieze papieren bij Ajax