Mario Balotelli werd afgelopen weekeinde buiten de selectie gehouden door Manchester City-trainer Roberto Mancini. De Italiaan is van mening dat de aanvaller niet in vorm is en besloot hem daardoor niet mee te nemen voor het duel met Newcastle United.
"Momenteel is hij niet echt in vorm. Hij moet beter trainen, dan gaat hij vanzelf beter spelen", zo vertelde Mancini over het ontbreken van Balotelli. Onlangs liet de trainer zich positief uit over de international van Italië. Volgens zijn trainer kan hij net zo goed worden als Lionel Messi (FC Barcelona) en Cristiano Ronaldo (Real Madrid).
Balotelli en Manchester City komen elkaar overigens woensdag tegen in de rechtszaal. De spits wil zijn gele kaarten en rode kaarten van dit jaar niet betalen. De Engelse club legde hem een boete op van 260.000 euro, iets was twee weeksalarissen voor hem zijn.
LEES OOK:
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in