STVV ontsloeg enkele weken geleden Marc Brys en de Kanaries stelden Nicky Hayen aan als interim-trainer. De voormalige verdediger van STVV weet eindelijk of hij na Nieuwjaar nog de coach van STVV zal zijn.
Volgens Het Laatste Nieuws gaat het bestuur van STVV Hayen na Nieuwjaar vervangen door een ervaren buitenlandse of Belgische trainer. Hayen blijft wel bij STVV en de kans is groot dat Hayen als assistent-trainer bij de technische staf mag blijven.
Hayen opende met een zege tegen KRC Genk en ging daarna onderuit tegen Club Brugge en Zulte Waregem (in de competitie en in de Beker van België). In de afgelopen weken werd Emilio Ferrera gelinkt aan overgang naar STVV, maar de ex-trainer van KRC Genk en Club Brugge zal het al zeker niet worden.
🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:
Goede keuze van STVV?
Claudio Reulens