Zeldzame kritiek op Clement: "Waarom zo moeilijk doen?"

door
Zeldzame kritiek op Clement:

Club Brugge blijft al freewheelend door de competitie razen. Afgelopen weekend kon de leider in de Jupiler Pro League zijn voorsprong vergroten tot acht punten op eerste achtervolger Antwerp, dat bovendien nog een wedstrijd meer gespeeld heeft. Blauw-Zwart won zelf zonder grote problemen van KV Mechelen: 3-0.


Coach Philippe Clement heeft zijn zaakjes dus goed op orde in Jan Breydel. Toch kreeg hij zondag wat kritiek te slikken. Zo toonde analist Jan Mulder zich scherp voor de manier waarop Clement omgaat met Jelle Vossen, die doorgaans op de bank of in de tribune moet plaatsnemen. "Ze hebben het vaak moeilijk om een doelpunt te maken, maar ze hebben een goalgetter van jewelste in de tribune zitten. Waarom speelt Jelle Vossen niet? Dat is een bewezen goalgetter, maar hij mag nooit meedoen", klonk het bij Play Sports.

Ondanks het feit dat Vossen doorgaans naast de selectie valt, zou Club in januari toch een extra spits willen aantrekken. Maar dat vindt Mulder helemaal belachelijk. "Pak gewoon Vossen, waarom zo moeilijk doen?", aldus de Nederlander. Hein Vanhaezebrouck nam zijn ex-conculega Clement echter in bescherming. "Iedereen heeft zijn tijd. Jij was ook een bewezen goalgetter Jan, maar nu stellen ze jou toch ook niet meer op?", counterde hij. "Onder Leko kwam Vossen ook al veel minder aan bod, de laatste jaren is het allemaal gewoon wat minder. Je kan niet zeggen dat dat de fout van Clement is."

LEES OOK: Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Clement moet Vossen meer minuten geven ...

Meest recent

Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

247
247
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

30
30
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

50
50
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

20
20
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

85
85
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

29
29
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

62
62
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

54
54
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

64
64
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

35
35
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

83
83
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

216
216
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

37
37
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

265
265
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

148
148
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

180
180
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

100
100
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

130
130
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

78
78
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

132
132
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

237
237
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

76
76
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

508
508
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

104
104
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

327
327

Meer sportnieuws