'Toptransfer krijgt vorm: Mertens op weg naar Engeland'

1277
'Toptransfer krijgt vorm: Mertens op weg naar Engeland'

Dries Mertens is einde contract bij Napoli en de rij van clubs die hem in de zomer transfervrij willen aanwerven, wordt steeds langer en langer. De 32-jarige Belgische aanvaller mag nu ook een topclub uit de Premier League aanvinken als mogelijke kandidaat om hem onder contract te leggen.


Tuttomercatoweb weet dat ondertussen ook Manchester United interesse heeft in de Rode Duivel. De Engelse club kent een rotseizoen en na het vertrek van Romelu Lukaku mist het scorend vermogen en de aanval kan wel de nodige ervaring gebruiken.

Napoli en Mertens lijken in ieder geval uit elkaar te gaan omdat de club niet wil ingaan op de eisen van de ex-speler van RSC Anderlecht, AA Gent en Eendracht Aalst. Internazionale is nog altijd de topkandidaat en ziet in Mertens de ideale opvolger voor de gehuurde Alexis Sanchez. Borussia Dortmund en Galatasaray werden ook al genoemd, maar zij lijken het minste kans te maken op de aanvaller.

UPDATE 15/12
Inter leek lange tijd de frontrunner in de strijd om Mertens, maar Manchester United profileert zich ook stilaan als een grote kanshebber op zijn komst. In zijn zondagseditie meldt The Daily Mail dat de Engelse grootmacht inmiddels contact heeft opgenomen met de vertegenwoordigers van de Rode Duivel en gepolst heeft naar de voorwaarden tot een mogelijke samenwerking.

De Mancunians, momenteel slechts zesde in de Premier League, zouden ook bereid zijn om te wachten tot komende zomer om zo een mogelijke transfersom te ontlopen. Of Mertens zelf openstaat voor een verhuis naar Engeland is niet geweten, maar de kans om zijn kunsten op Old Trafford te gaan tonen zal hij allicht niet zomaar laten passeren.

LEES OOK: 'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Vindt u United een geschikte bestemming voor Mertens?

Meest recent

Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

0
0
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

2
2
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

10
10
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

72
72
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

258
258
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

43
43
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

70
70
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

133
133
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

89
89
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

53
53
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

82
82
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

104
104
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

179
179
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

394
394
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

223
223
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

36
36
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

156
156
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

176
176
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

418
418
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

103
103
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

456
456
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

197
197
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

54
54

Meer sportnieuws