'EK-groep voor Rode Duivels nu al bekend'

door
'EK-groep voor Rode Duivels nu al bekend'

Het duurde eventjes alvorens de motor op gang kwam, maar eenmaal op toerental maakten de Rode Duivels zaterdagavond brandhout van Rusland. Uiteindelijk bleef het bij 1-4 nadat de voet in de tweede helft weer van het gaspedaal ging. En zo reden de Belgen al fluitend naar groepswinst in hun kwalificatiepoule.


Dinsdag volgt nog een Galamatch voor eigen volk tegen Cyprus, de mannen van bondscoach Roberto Martinez willen dan hun campagne bekronen met een foutloze 30 op 30. En daarna is het uitkijken naar de loting voor de eindronde. Die ceremonie vindt op 30 november plaats in Boekarest. Maar mogelijk wordt het voor de Duivels niet eens nodig om daar een afgevaardigde naar toe te sturen.

Zoals alom geweten wordt het eerstvolgende EK afgewerkt over verschillende speelsteden. En elk gekwalificeerd land met een speelstad, speelt minstens twee groepsmatchen voor eigen volk. Hierdoor staat de loting eigenlijk al voor een groot deel op voorhand vast. VTM-journalist Jarno Bertho waagde zich aan het rekenwerk en volgens hem is de EK-poule van de Belgen nu al grotendeels bekend.

Indien zijn berekeningen kloppen komen de Belgen in een groep terecht met opnieuw Rusland en ook Denemarken. Het vierde land wordt Wales, Finland of Slowakije. Dat zal bepaald door de uitslagen van de komende dagen en later eventueel nog de Nations League. Dinsdag zouden we wel al één van die drie landen kunnen schrappen.

LEES OOK: 'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

Een moeilijkere poule was veel beter geweest ...

Meest recent

'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

10
10
Vannieuwkerke geeft inkijk in financiën: absurd unicum

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

3
3
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

37
37
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

19
19
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

23
23
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

46
46
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

74
74
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

59
59
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

59
59
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

479
479
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

46
46
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

63
63
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

241
241
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

140
140
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

50
50
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

177
177
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

190
190
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

208
208
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1332
1332
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

94
94
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

281
281
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

345
345
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

71
71

Meer sportnieuws