Juan Carlos Garrido wil een schoonmaakoperatie in de Brugse A-kern. De Spanjaard wil na Nieuwjaar nog maximaal met een kern van zestien spelers werken, die tot de basis zullen behoren. De rest mag weg.
"Er zal gefilterd worden. Er zijn maximum zestien spelers die bij de basis zullen horen na Nieuwjaar. Iedereen zal keihard moeten werken om mij te overtuigen. Ik wil alleen met spelers werken die zich volledig inzetten voor de club", is Garrido duidelijk.
"En ik wil alleen nog spelers die het niveau naar omhoog brengen. Anderen mogen gaan. De scoutingcel doet volop haar werk. Binnen een aantal weken kunnen we bespreken: zijn er spelers die beter vertrekken? Oké, die kunnen gaan. Zijn er spelers die we kunnen halen en die een meerwaarde zouden vormen? Ook oké. Komende winter staan zowel de voor-als de achterdeur open."
Club Brugge heeft momenteel 26 spelers in zijn A-kern. Er lijkt dus een heuse schoonmaak te volgen.
LEES OOK:
Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon