TRANSFERUURTJE: Club mag hopen op miljoenen, drie aanwinste voor RSCA?

door
TRANSFERUURTJE: Club mag hopen op miljoenen, drie aanwinste voor RSCA?

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht heeft met Franky Vercauteren een nieuwe hoofdtrainer en het zou weleens kunnen dat die in januari zijn stempel zal drukken op de transfermarkt ook. Vercauteren zou volgens insiders immers bij het bestuur gaan vragen om twee of drie meer ervaren jongens binnen te halen om de vele jeugd te ondersteunen.



Club Brugge lijkt in januari nog enkele miljoenen te mogen incasseren. Het heeft er immers alle schijn van dat Hellas Verona de aankoopoptie op Sofyan Amrabat zal gaan lichten, wat Club nog zo'n 3 miljoen euro zal opleveren. De Italianen verkopen de middenvelder mogelijk wel meteen door, want Fiorentina en Lazio tonen interesse.

Peter Maes heeft een nieuwe club gevonden, een jaar na zijn ontslag bij Lokeren. De 55-jarige trainer gaat verrassend aan de slag in 1B, waar hij een contract tot het einde van het seizoen bij Lommel getekend heeft. Hij is bij de zevende in de stand de vervanger van Stefan Gislason, die donderdagochtend ontslagen werd.



BUITENLAND

Bij FC Barcelona kijken ze uit naar de beslissing van Bayern München over de toekomst van Philippe Coutinho. Bayern huurt de Braziliaan momenteel en beschikt ook over een aankoopoptie van 120 miljoen euro. Barça hoopt uiteraard dat die gelicht zal worden, want de club maakte al aan Coutinho duidelijk dat een terugkeer naar Camp Nou er voor hem niet meer inzit.

Napoli houdt ondertussen al enkele jaren de boot af voor een vertrek van Kalidou Koulibaly, op wie heel wat Europese grootmachten azen. Maar daar zou binnenkort een einde aan kunnen komen. Napoli-voorzitter Aurelio De Laurentiis liet immers verstaan dat de dag eraan komt dat hij de ex-speler van Genk zal verkopen.



Yannick Carrasco wil na twee jaar in China in januari dolgraag terugkeren naar Europa. Ondertussen worden Internazionale, Manchester United, Valencia en Borussia Dortmund naar voor geschoven als ideale clubs voor de Rode Duivel om zijn carrière opnieuw te lanceren. Het wordt afwachten of één van hen straks ook concreet wordt.

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Zal Anderlecht aan drie versterkingen genoeg hebben?

Meest recent

Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

4
4
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

55
55
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

83
83
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

27
27
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

55
55
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

231
231
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

42
42
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

177
177
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

177
177
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

61
61
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

21
21
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

65
65
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

182
182
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

90
90
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

69
69
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

113
113
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

374
374
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

39
39
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

163
163
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

48
48
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

48
48
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

144
144
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

278
278
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

9
9
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

335
335

Meer sportnieuws