Marco van Ginkel is met Vitesse bezig aan een uitstekend seizoen in de
Eredivisie. De Arnhemmers staat momenteel op de tweede plaats, maar heeft evenveel punten als koploper FC Twente. De middenvelder wil echter nog niet praten over een mogelijke titel.
“We doen het goed, maar ik ga niet zeggen dat we titelkandidaat zijn. Dat brengt alleen maar extra druk met zich mee. Je moet natuurlijk wel met die druk kunnen omgaanâ€, aldus Van Ginkel, die met Vitesse van de concurrenten wist te winnen. "We hebben die toppers gewonnen, maar in de breedte hebben zij wat meer kwaliteit."
Voor de winterstop speelt Vitesse nog twee uitwedstrijden tegen VVV-Venlo en sc Heerenveen en ontvangt het in eigen huis RKC Waalwijk. "Op papier zijn dat misschien wat mindere tegenstanders, maar het zijn natuurlijk wedstrijden waar je voor de volle honderd procent in moet gaan."