Voor Dries Mertens werd het tegen KRC Genk geen gelukkige rentree op de Belgische velden. De Rode Duivel liet met Napoli twee kostbare punten liggen en moest zelfs vanop de bank starten.
"Ik had er nochtans veel zin in," verklaarde hij aan La Dernière Heure. "Ik wilde veel goede zaken tonen. Ik had ook op voorhand veel tickets gekocht voor mijn vrienden en familie." Maar veel kon hij niet laten zien, trainer Carlo Ancelotti liet hem starten op de bank.
Pas ruim een halfuur voor tijd mocht Mertens dan toch invallen. "Ik weet niet waarom. Ik vernam het ook pas twee uur voor de aftrap. Dat is natuurlijk jammer, maar ik vind het spijtiger omdat we niet gewonnen hebben. Zeker na onze overwinning tegen Liverpool."
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat los, Genk en Club bikkelen’