Garrido: "Hazard moet kunnen omgaan met de kritiek, Club heeft heel sterk team"

door
Garrido:

Club Brugge moet op bezoek bij Real Madrid en heel Brugge droomt van een stunt. Onze redactie blikte vooruit met Juan Carlos Garrido, de enige Spaanse trainer die Club ooit had. Hij sprak ook over de kritiek op Eden Hazard en Thibaut Courtois.


"Dat Club Brugge in Spanje speelt, is nog altijd heel speciaal voor mij. Ik zal mij altijd als een deel van Club Brugge voelen en het is prachtig om te zien dat Brandon Mechele het zeer goed doet en dat Philippe Clement goed werk levert. Beiden waren er in mijn periode ook. Ik voelde mij altijd zeer goed in België", opent Garrido.

Club wacht een zware partij in Bernabeu. "Club Brugge zal een zeer goede wedstrijd moeten spelen als het wil winnen in Madrid. Real is altijd favoriet en het zal een moeilijke wedstrijd worden voor Blauw-Zwart, maar Club heeft zeker veel kwaliteit rondlopen. Ze moeten bij counters razendsnel omschakelen."


Hazard kon nog niet schitteren bij Real Madrid.
In Spanje kregen Courtois en Hazard al bakken kritiek, maar dat is normaal volgens Garrido. "In Spanje spreekt iedereen over voetbal: fans, media… Er is altijd veel passie en er zijn veel meningen en dus veel kritiek. Grote spelers zoals Hazard en Courtois moeten daarmee kunnen omgaan, al is dat niet makkelijk, maar het hoort nu eenmaal bij het takenpakket van grote spelers. Ze moeten hard blijven werken, ook op training en dan hun niveau halen. Real Madrid is een bijzonder veeleisende club en enkel winnen is goed genoeg."

Er moet echter ook goed worden gevoetbald en dat ontbrak tot op heden. Toch ziet de momenteel clubloze trainer beterschap bij de Koninklijke. "Real is beter aan het spelen sinds de nederlaag bij PSG. Zidane is een geweldige manager en de spelers hebben hem graag. De voorbereiding was moeilijk en ze geraakten enkele spelers niet kwijt en daardoor liep de mercato niet helemaal zoals verwacht. Ik denk dat ze stilaan een hecht team aan het vormen zijn en grote spelers zoals Hazard geraken fysiek stilaan op het gewenste niveau."


Garrido ziet een sterk Club Brugge.
Sinds zijn vertrek uit Brugge in 2013 trainde Garrido Real Betis, Ahly, Al-Ettifaq, Raja Casablanca en in mei kwam zijn periode bij Al-Ain FC tot een einde. In Brugge kende hij zijn beste periode ooit als coach. "

"Club is een fantastische club en ik had daar de beste fans die ik ooit heb gehad. De meeste passie vond ik terug in het Jan Breydelstadion en ze hebben daar met Bart (Verhaeghe, nvdr.) een zeer ambitieuze voorzitter. Hij investeert in het team en hij heeft enorm veel passie voor de club. Je ziet dat ze nu een geweldig trainingscentrum hebben met daarbij een goede coach en spelersgroep. Ik zie de toekomst zeer goed in voor Club Brugge en ik zie ze graag nog meer prijzen winnen. Ik kom binnenkort zeker eens op bezoek om de geweldige sfeer nog eens op te snuiven en 'We Are Bruges'."

LEES OOK: ‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Zal Hazard schitteren tegen Club Brugge?

Meest recent

'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

67
67
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

42
42
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

171
171
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

100
100
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

30
30
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

456
456
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

56
56
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

229
229
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

78
78
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

191
191
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

193
193
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

450
450
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

45
45
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

73
73
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

656
656
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

117
117
'Belgische clubs jagen op grote trainersnaam'

Zal er volgend seizoen een grote naam naast het veld staan in de Jupiler Pro League? Het zou zomaar ...

110
110
Anderlecht vs Club Brugge: transferzomer barst los

RSC Anderlecht – Club Brugge is nog altijd de grootste affiche, qua naam, in het Belgische ...

157
157
Nederlandse TD onthult geheim van Union SG

Union SG is een club die al jaren bijzonder goed presteert. Op het veld, maar ook op de ...

162
162
'Anderlecht voor toptransfer: impact is enorm'

Anderlecht zet een belangrijke stap in aanloop naar de zomermercato. RSCA richt zich op een target ...

275
275
Taravel ziet kans: via Anderlecht alsnog naar WK?

Bij RSC Anderlecht zit er een geweldig onevenwicht in de kern. Mee veroorzaakt door een gefaald ...

131
131
Vrancken zet Union op plaats met rake opmerking

STVV blijft dit seizoen maar stunten. Het was de play-offs nog moeizaam begonnen, maar pronkt ...

1041
1041
Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

553
553
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

85
85

Meer sportnieuws