Daags na de bekeruitschakeling tegen stadgenoot Cercle Brugge was niet iedereen present op training. Vadis Odjijdja kwam een halfuur later op training en wist geen duidelijke uitleg te geven aan Phillipe Clement. Dat weet
Het Nieuwsblad.
De middenvelder bleef echter nog even aan de kant staan, tot hoofdtrainer Juan-Carlos Garrido hem aanmaande toertjes te lopen.
Het Nieuwsblad blikte toch nog terug op de wedstrijd. "We wilden doorbekeren omdat we het gevoel hadden dat we een goeie kans maakten dit jaar."
"De ploegen die nog in de beker zaten waren niet van een al te groot kaliber. Toen ik na de match in de kleedkamer hoorde welke ploegen er doorgingen, deed de uitschakeling nog meer pijn. Zo'n uitslag zou pijn doen tegen eender welke tegenstander. We hadden zoveel kansen om te scoren. Als we deze match nog tien keer spelen, winnen we tien keer. Daar ben ik zeker van."
LEES OOK:
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring