Mbaye Diagne maakte in zijn eerste optredens voor Club Brugge weinig indruk, maar tegen KV Mechelen scoorde hij twee keer. Diagne was uiteraard een tevreden spits na die 0-5-zege.
"Ik ben heel tevreden met die twee goals, maar ik ben vooral blij voor de ploeg. Het belangrijkste is dat we gewonnen hebben. Of het een makkelijke match was? Het is lang 0-1 gebleven, dus tot dan bleef het spannend. Daarna zijn we efficiënt omgesprongen met de kansen en hebben we nog een ruime zege behaald. Het team is in vorm. We werken hard op training en vormen een sterk collectief. Dat zie je ook op het veld", zegt hij op de website van Club.
Diagne kijk uit naar de partij tegen Real Madrid. "Dat is een prachtige affiche. Tegen Real Madrid wil uiteraard iedereen zich in de kijker spelen. Scoren in Bernabeu is een droom. We gaan in elk geval naar ginder om onze match te spelen en te proberen een goed resultaat te behalen. Ze hebben hun vorige wedstrijd verloren op Paris Saint-Germain, dus alles is mogelijk."
Claudio Reulens