Sporting Lokeren is aan een geweldig seizoen bezig. De club van trainer Peter Maes staat na een indrukwekkende 21 op 21 op de derde plaats van de
Jupiler Pro League. Over Play-Off I willen de Waaslanders het nog niet hebben.
"Op Bergen mag je niet te aanvallend starten, maar we zitten in zo'n periode waarin alles lukt. Als je veel wint, hoef je niet altijd goed te spelen voor een volgende zege", zo vertelde Maes aan
Sporza. "We moeten dit moment vasthouden en dat is niet makkelijk want het succes brengt ook extra druk mee. Dat zag ik duidelijk aan mijn spelers in de partij tegen Bergen."
Volgende week ontvangt Lokeren in eigen huis KRC Genk. Als het wint van Genk dan breekt het het clubrecord. Dat record van zeven zeges op rij werd gevestigd in het seizoen 1976-1977 en werd nog eens overgedaan in 2002-2003.
LEES OOK:
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"