De 21-jarige Arnaud Bodart werd eerder deze week getipt in de basiself van trainer Michel Preud'homme, en tegen Cercle Brugge startte de youngster effectief. Hij hield meteen de nul en werkte een prima partij af.
Het Laatste Nieuws verwachtte de neef van ex-Rode Duivel Gilbert Bodart in het doel en zag hem een goede wedstrijd spelen. "Arnaud Bodart kreeg zijn kans bij Standard - dat was verwacht. De jonge doelman mocht zich tegen Cercle Brugge proberen te onderscheiden in een half leeg en uitgeregend Jan Breydel. Arnaud Bodart deed het uitstekend."
Volgende week komt Zulte Waregem op bezoek in Sclessin. Het zou dan ook een verrassing zijn mocht Preud'homme zijn jonge doelman dan nog naar de kant schuiven. Nieuwkomer Vanja Milinkovic-Savic voldoet nog niet en Guillermo Ochoa is geblesseerd en wil weg.
LEES OOK:
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af