Axel Witsel werd vorige zomer door Borussia Dortmund teruggehaald uit China en die transfer werd een gigantisch succes. De middenvelder groeide meteen uit tot een absolute sterkhouder en één van de beste spelers in de Bundesliga. Hij kon echter niet voorkomen dat Dortmund uiteindelijk de titel voor de zoveelste keer aan Bayern München moest laten.
Daar wil Witsel komend seizoen verandering in brengen. "Ik wil de titel winnen", stelt hij duidelijk bij Kicker. I"k denk dat we dus een sterker team hebben dan vorig jaar." Dortmund haalde deze zomer al onder andere Thorgan Hazard en Mats Hummels aan boord.
"We hebben nu veel meer ervaring in de rangen en dat kwamen we afgelopen seizoen in de eindspurt tekort. Hummels gedraagt zich bijvoorbeeld als een echte leider, zo iemand kunnen we echt gebruiken. Hij laat zich meteen gelden op training en in oefenpartijen. We willen de titel, maar zullen ons in het kampioenschap moeten bewijzen."
LEES OOK: 'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'
Jannick Lanckriet