'Anderlecht weet nog een overbodige pion te slijten'

door
'Anderlecht weet nog een overbodige pion te slijten'

Preses Marc Coucke maakte de overstap van KV Oostende naar RSC Anderlecht destijds niet alleen. Naast heel wat personeelsleden, maakten ook enkele spelers de overgang van de kust naar de hoofdstad. Maar hun transfers bleken geen succes, integendeel. 

Aanvaller Knowledge Musona bijvoorbeeld, werd al na een half seizoen aan Lokeren verhuurd en mag nu alweer uitkijken naar een nieuwe werkgever. Aristote Nkaka werd zelfs zonder dat hij nog maar één officiële wedstrijd voor Paars-Wit had afgewerkt, verpatst aan het Spaanse Almeria. En ook Antonio Milic lijkt de club nu door een achterpoortje te verlaten. 

De Kroatische verdediger kwam van de drie ex-KVO'ers nog het meest in actie, maar was vorig seizoen doorgaans het mikpunt van kritiek en spot. Gezien de zware concurrentie in het huidige centrum van de defensie, is voor Milic dan ook geen plaats meer voorzien. Maar mogelijk komt er nu een oplossing uit de bus. 

Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Rizespor hem een uitweg wil aanbieden. Niet meteen de grootste club in Turkije, vorig seizoen eindigde ze slechts elfde in de Süper Lig. Maar Milic zou er wel de nodige speelkansen krijgen, bovendien heeft hij nog niet bewezen dat hij een hoger niveau überhaupt aankan. Het is niet duidelijk of Rizespor mikt op een huurbeurt of definitieve transfer.

UPDATE 19/07
Anderlecht lijkt opnieuw verlost te zijn van een overbodige pion. Het Laatste Nieuws meldt Anderlecht een akkoord gevonden heeft met Rizespor over een uitleenbeurt van Milic. Het is nog niet duidelijk of de Turkse club ook een aankoopoptie bedongen heeft. Milic zelf moet wel nog zijn fiat geven voor de overgang en de speler zou twijfelen. Hij zal de komende dagen dus de knoop moeten doorhakken over de transfer.

LEES OOK: Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Moet Milic op het aanbod ingaan?

Meest recent

Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

12
12
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

146
146
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

46
46
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

83
83
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

106
106
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

45
45
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

139
139
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

61
61
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

139
139
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

71
71
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

121
121
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

32
32
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

152
152
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

576
576
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

180
180
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

542
542
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

95
95
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

494
494
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

136
136
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

55
55
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

366
366
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

144
144
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

286
286
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

319
319
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

817
817

Meer sportnieuws