Tijdens de vorige wintermercato zat
Club Brugge erg dichtbij de komst van Alfa Semedo, een verdedigende middenvelder van SL Benfica. Toen koos Semedo voor een uitleenbeurt aan Espanyol Barcelona.
Maar die tijdelijke overgang werd geen succes. Semedo kwam slechts in drie competitiewedstrijden in actie, een verlenging van zijn huurbeurt zit er dus niet direct in. Maar ook een terugkeer naar Benfica is geen optie meer voor Semedo, wat als muziek in de oren kan klinken van
Club Brugge. Maar volgens A Bola heeft Semedo nochtans meerdere binnenlandse aanbiedingen.
Clubs uit andere landen en met grotere financiële capaciteiten hebben naar verluidt ook interesse in hem. Of Club Brugge daar één van is, is nog niet geweten. Maar de Brugse interesse zou logisch zijn, vorige winter waren de onderhandelingen tussen Club en Benfica al zeer concreet. Daarnaast verlaat Marvelous Nakamba wellicht het Jan Breydelstadion en moeten ze die toch vervangen. Bij Benfica heeft Semedo nog een contract lopen tot en met 2023.
LEES OOK:
Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert