David Beckham raadt zijn oud-werkgever Manchester United aan om Wesley Sneijder naar Engeland te halen. De speler van LA Galaxy ziet in de Nederlandse middenvelder de ideale vervanger voor Paul Scholes, die een punt achter zijn loopbaan zette.
"Om Scholes te kunnen vervangen, moet je een speciale voetballer halen. Er gaan veel verhalen over Sneijder, maar hij heeft wel de kwaliteit om de opvolger van Scholes te kunnen worden bij Manchester United", zegt Beckham tegen de Engelse krant The Mirror.
De Engelsman is lovend over de huidige Inter-speler. "Natuurlijk was Scholes uniek, hij zal zeker gemist worden. Maar ik ben er zeker van dat Sneijder zich zo in de basis van Manchester United speelt. Geen twijfel over mogelijk." Tot dusver is United niet van plan om de 35 miljoen euro te betalen, het bedrag dat Internazionale vraagt.
Beckham geeft ook zijn mening over doelman David de Gea, die Edwin van der Sar moet vergeten.. "Hij heeft veel ervaring opgedaan in de Primera División. De Gea heeft de zware taak om Van der Sar op te volgen, maar dat zal geen probleem worden. Als hij het niveau haalt wat hij in Spanje liet zien, dan heeft United er een uitstekende keeper bij."