Steeven Joseph-Monrose speelde zondag met Racing Genk op het veld van KV Kortrijk. De middenvelder speelde zijn ex-club en werd continu uitgefloten door de thuisploeg. Wellicht is de slag aan Brecht Dejaegere ook een oorzaak. Achteraf kwam ook aan het licht dat Joseph-Monrose vader was geworden tijdens de wedstrijd.
"Het is een zoontje, Sheron", vertelde hij na de wedstrijd. Joseph-Monrose speelde tegen Kortrijk niet onopvallend. De wedstrijd, die op 1-1 eindigde, werd in de openingsfase ontsierd door de blessure van Brecht Dejaegere. De Kortrijkse publiekslieveling kreeg een slag van de Franse vleugelaanvaller van Genk.
Dejaegere hield er een gescheurde lip, gekloven wenkbrauw en een afgebroken tand aan over, maar zou wel aan de bak kunnen in de wedstrijd tegen Bergen. "Ik had echt niet de bedoeling hem te raken. Ik hoop dat de beelden bewijzen dat er geen opzet in het spel is en dat de schade meevalt", aldus Joseph-Monrose na de actie op Dejaegere.