De trainerscarrousel draait op volle toeren. Mircea Rednic volgde Ron Jans reeds op bij Standard en bij Cercle Brugge en AA Gent zijn ze nog op zoek naar een vervanger voor Bob Peeters en Trond Sollied. In Oost-Vlaanderen lijken ze nu een oude bekende op het spoor te zijn.
In het Jules Ottenstadion kwam niet minder dan het curriculum vitae van Christophe Daum binnen. Daum was vorig seizoen nog trainer bij
Club Brugge, waar hij Adrie Koster kwam vervangen. Sindsdien was Daum niet actief als hoofdtrainer van een club. Dat weet
het Nieuwsblad.
Of de trainerswissel effectief doorgaat is nog maar de vraag. Daum stond bekend om zijn teruggehouden speelstijl, waarbij een 1-0 voldoende was voor de Duitser. Daarnaast zijn de looneisen riant. Bij Club Brugge kon hij nog een deel van zijn eisen beperken, maar de financiële middelen van Gent liggen nog lager. Of Daum effectief de taken zal overnemen van Manu Ferrera, is nog koffiedik kijken.