Paris Saint-Germain-middenvelder Marco Verratti heeft al de nodige kritiek te verwerken gekregen in Parijs. In het begin maakte de negentienjarige Italiaan teveel individuele acties, maar trainer Carlo Ancelotti en sterspeler Zlatan Ibrahimovic (foto) wijzen hem er vaak op dat balbezit belangrijker is.
"Als ik naar mijn eigen spel kijk, besef ik dat ik af en toe een risico neem", zo vertelde Verratti in gesprek met het Franse L'Équipe. "Maar op het veld is het voor mij het belangrijkst om geen balverlies te lijden. Ancelotti heeft me al een paar keer verteld dat ik de bal niet te lang aan de voet moet hebben, zeker niet in bepaalde gebieden op het veld waar balverlies gevaarlijk is."
"Zlatan Ibrahimovic en Thiago Silva adviseerden me om het spel simpel te houden. Ik moet aannemen wat deze kampioenen mij vertellen", aldus Verratti, die deze zomer overkwam van het Italiaanse Pescara.
LEES OOK:
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid