Bart van Zundert hoopt naar NEC te vertrekken. De Belg, die uitkomt voor Zulte-Waregem, zag zijn eerste proefperiode bij de Nijmegenaren in het water vallen door de sneeuw. "Ik hoop snel bij Björn Vleminckx te spelen."
De Belg ziet een vervolg van zij carrière bij de Nijmense club wel zitten. "Ik ben er heel goed ontvangen door iedereen. Zowel mensen rond de clubs als de spelers zelf waren heel vriendelijk. Ik had het geluk dat ik Vleminckx al kende, die heeft me een beetje rondgeleid. De club zelf heeft een prachtig stadionnetje en alles is er heel professioneel. En Nijmegen is een leuk studentenstadje, dus het was zeker wel de moeite waard."
Het zou voor Van Zundert geweldig zijn als hij samen zou kunnen spelen met zijn landgenoot Vleminckx. "Het is te hopen. Maar ik ben ook realistisch. In mijn tienjarige profcarrière heb ik al genoeg testspelers zien passeren. En nu ben ik er zelf een. Maar ze wilden me toch al eens terugzien, dus dat zal wel iets betekenen."