Zlatan over transfer Ronaldo: "Het is geen uitdaging om naar Juventus te gaan"

door
Zlatan over transfer Ronaldo:

Zlatan Ibrahimovic was tussen 2004 en 2006 spits van Juventus en hij volgt de kampioen van de Serie A nog steeds op de voet. Inmiddels is Cristiano Ronaldo de grote man bij De Oude Dame. De Portugese superster kwam afgelopen zomer over van Real Madrid en natuurlijk heeft ook Ibrahimovic daar een mening over.


"Het is geen uitdaging om naar een van de beste clubs ter wereld te vertrekken", vertelt de 37-jarige spits van Los Angeles Galaxy over de transfer van Ronaldo tegen DAZN. "Je hoort me niet zeggen dat dat ik het geen mooie transfer vind", voegde Ibrahimovic daar snel aan toe. "Ik zeg alleen dat het geen uitdaging is om naar Juventus te gaan. Dat is nou eenmaal al een van de beste clubs ter wereld. Het ligt er ook aan wat je verstaat onder een uitdaging. Voor mij betekent dat naar een club vertrekken, om die ploeg vervolgens naar grote hoogte te brengen. Dat is een uitdaging. Natuurlijk is zijn entree in het Italiaanse voetbal geweldig. Het maakt mijn tweede huis, de Serie A, alleen maar groter."

Ibrahimovic was in Italië ook actief voor Internazionale en AC Milan. Daarnaast was de oud-Ajacied actief bij onder meer Barcelona, Paris Saint-Germain en Manchester United. Hij hoopt dat een van die clubs de Champions League wint. "Helaas is Inter uitgeschakeld en wist Milan zich niet te kwalificeren. Er is geen team dat beter is dan de rest en ik zie geen echte favoriet. Misschien kan een van mijn oude teams winnen. Dat zijn er nog vier en ik hoop dat een van hen de eindzege zal pakken. Het ligt dit seizoen nog helemaal open", sloot Ibra af.

LEES OOK: AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

Heeft Zlatan gelijk?

Meest recent

'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

9
9
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

96
96
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

113
113
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

126
126
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

33
33
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

204
204
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

312
312
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

306
306
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

111
111
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

207
207
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

125
125
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

321
321
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

92
92
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

46
46
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

91
91
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

395
395
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

360
360
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

35
35
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

193
193
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

274
274
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

465
465
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

359
359
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

32
32
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

510
510

Meer sportnieuws