Schalke 04 was dinsdagavond in eigen huis met 3-0 te sterk voor FSV Mainz 05. Klaas-Jan Huntelaar was eens een keer niet trefzeker. De Nederlander, die weigerde een strafschop te trappen, was achteraf tevreden met de overwinning, maar vond het spel niet goed.
"We hebben vandaag (dinsdag, red.) niet laten zien wat we kunnen", begon Huntelaar op de officiële website van zijn werkgever. "Lang niet alles ging goed, maar aan het eind staan we wel met drie punten. We hebben nu tien punten uit vijf duels. Daarmee zijn we tevreden."
Schalke werd tijdens het duel met Mainz uitgefloten door de thuissupporters, die hun woede uitten over het kansloze verlies tegen Bayern München van aflopen zaterdag. "Dat fluitconcert heeft ons niet geholpen. Het maakt een elftal alleen maar onzeker en dat komt het spel niet ten goede. Voor een jonge ploeg als ons is het belangrijk dat we negentig minuten ondersteunt worden."
Huntelaar liet tijdens het duel met Mainz de uitgelezen kans op een treffer aan zich voorbij gaan. De vaste strafschopnemer van
Die Königsblauen liet oud-PSV'er Jefferson Farfán aanleggen vanaf elf meter. "Ik was nog niet honderd procent zeker na mijn gemiste strafschop van vorige week. Ik wilde geen risico nemen, daarom heeft Jefferson de penalty genomen."