'Bezus naar AA Gent, dat 'flopaankoop' naar STVV stuurt'

door
'Bezus naar AA Gent, dat 'flopaankoop' naar STVV stuurt'

AA Gent is uitstekend aan het nieuwe seizoen begonnen. De Buffalo's wonnen zondagavond in eigen huis immers van RSC Anderlecht en kwamen zo zelfs op gelijke hoogte van de Brusselaars in het klassement. Desondanks mikt de club op nog wat extra winterversterking.


Coach Jess Thorup wil nog wat extra opties in het aanvallende compartiment, meer bepaald een extra spelmaker. Zo meldt Het Nieuwsblad dat Roman Bezus in beeld is in de Ghelamco Arena. De Oekraïner kent een fraai seizoen bij STVV en werd ook gelinkt aan onder meer Standard en vooral Antwerp. Gent lijkt echter concreet en zou afgelopen weekend al contact hebben gehad met de Truienaars. Gezien zijn hoge salaris op Stayen is het allerminst uitgesloten dat beide clubs tot een akkoord komen.

UPDATE 22/01
Het lijkt Gent menens voor Bezus en dat is wederzijds. Volgens Het Belang van Limburg zet de speler zelf flink druk om naar Gent te kunnen verhuizen. Hij kan er zich financieel verbeteren en wil er zich in de kijker van de nationale ploeg spelen, iets wat Buffalo's Igor Plastun en Roman Yaremchuk al lukten.

De eindbeslissing ligt nu bij STVV-eigenaars DMM, wellicht volgt daar dinsdag uitsluitsel over. Maar niemand lijkt er beter van te worden om de speler tegen zijn zin op Stayen te houden. Indien Bezus vertrekt, die ongeveer één miljoen euro moet kosten, zal de club sowieso een vervanger aantrekken.

UPDATE 14u30
Volgens Het Laatste Nieuws trekt Roman Bezus naar AA Gent, beide ploegen vonden een akkoord. STVV krijgt dan weer Mamadou Sylla, die dit seizoen door AA Gent werd uitgeleend aan Zulte Waregem. Anderhalf jaar geleden betaalde AA Gent nog 3,85 miljoen euro aan KAS Eupen, maar hij kon zich nooit doorzetten.

Bij Essevee was hij na de komst van Idrissa Sylla overbodig.

LEES OOK: Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Goede deal voor STVV?

Meest recent

Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

5
5
Anderlecht houdt hart vast: Taravel houdt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

26
26
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

13
13
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

45
45
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

111
111
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

106
106
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

208
208
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

414
414
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

138
138
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

149
149
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

43
43
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

244
244
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

344
344
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

349
349
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

113
113
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

216
216
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

137
137
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

341
341
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

123
123
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

48
48
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

94
94
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

419
419
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

371
371
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

36
36

Meer sportnieuws