José Mourinho was na afloop van de met 1-0 verloren wedstrijd tegen Sevilla teleurgesteld in zijn elftal. De trainer zag Real Madrid wederom punten laten liggen, waardoor de achterstand op koploper FC Barcelona na vier wedstrijden al acht punten bedraagt.
"Ik maak me zorgen om mijn team. We hebben dit seizoen alleen goed gespeeld tegen Barcelona. Nergens anders. Nog meer dan om de punten, maak ik me zorgen omdat ik op dit moment geen team heb", noteerde
de Telegraaf uit de mond van Mourinho.
Volgens
the Special One heeft het vooral te maken met gebrek aan concentratie. "Er zijn maar weinig spelers die echt geconcentreerd zijn. Voor maar weinig spelers is voetbal het belangrijkste in hun leven. En als spelers niet toegewijd zijn, wordt het lastig. Maar ik ben de coach, dus het is mijn fout als spelers niet scherp zijn", gaat de Portugese oefenmeester verder.
"Ik wisselde twee keer in de rust, maar had dat wel zeven keer willen doen. Mijn team speelt ongeconcentreerd, zonder de wil om te winnen. We speelden niet anders dan tegen Granada en Getafe. Voor mij ligt het aan de instelling van het team", besluit Mourinho.
LEES OOK:
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker