OFFICIEEL: KV Mechelen geeft Berrier nieuwe functie

door
OFFICIEEL: KV Mechelen geeft Berrier nieuwe functie

Franck Berrier moet omwille van hartproblemen een punt zetten achter zijn carrière als profvoetballer. KV Mechelen laat hem niet vallen en de Fransman krijgt een andere functie.

Volgens Het Laatste Nieuws kreeg hij deze week geen goed nieuws van hartspecialist Brugada en daarom werd beslist om er een punt achte te zetten. KV Mechelen heeft meteen een oplossing voor de ex-speler van Standard en Zulte Waregem.

"Het bood alle mogelijke steun en rondde de ontbinding van het contract op een correcte manier af. Meer dan dat zelfs: Mechelen biedt Berrier een functie aan, wellicht in de scouting. De ex-speler wil die uitdaging aangaan", meldt de krant.

UPDATE 13u16
Via zijn officiële kanalen bevestigt KV Mechelen het nieuws dat Berrier moet stoppen met profvoetbal. "Het komt er op neer dat Franck Berrier net zoals jij en ik recreatief kan bewegen, maar niet meer aan topsport kan doen. Bovendien is dan het risico te groot", aldus clubdokter Robin Vanhoudt.

Maar Berrier vertrekt zoals eerder gemeld dus niet. "Franck zal een nieuwe functie binnen de club opnemen. Hij zal de scoutingscel mee ondersteunen", vertelt Tom Caluwé.


LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: 'vergeten' Buffalo schittert

Een verlies voor KV Mechelen?

Meest recent

Oktoberfest loopt uit de hand: Sané compleet door het lint

Het is Oktoberfest in München en voormalige Bayern-speler Leroy Sané keerde even terug ...

4
4
Castagne klopt zichzelf op de borst bij Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het deze interlandperiode op tegen Noord-Macedonië en Wales. Bondscoach ...

3
3
'Bom bij Union SG: grootmacht wil Pocognoli wegkapen'

De trainers van Union SG liggen jaarlijks goed in de markt. Ze versierden allen een transfer na hun ...

61
61
Op zoek naar minuten: "Logisch dat Garcia mij niet opriep"

Rudi Garcia maakte vorige week zijn selectie bekend en ondertussen zijn de Rode Duivels bezig met ...

26
26
Lommel SK pakt uit met indrukwekkend nieuws

Lommel SK wil dit seizoen de promotie naar de Jupiler Pro League afdwingen, maar dat wordt zeker ...

29
29
Zware keuze voor Garcia: "Aan de coach om te kiezen"

Timithy Castagne kende al een zeer mooie carrière. Hij speelde voor KRC Genk en in de Serie A ...

39
39
'Knaltransfer Debast: Europese grootmacht ligt op de loer'

Zeno Debast is een van de vele jonge Belgische die zich goed ontwikkelt. De centrale verdediger van ...

136
136
'Hasi baalt: Anderlecht geeft stevige transferboodschap'

RSC Anderlecht heeft een heel ruime kern, maar er is een groot onevenwicht in de selectie. Vooral op ...

258
258
Na dubbele dreun Union: winterse toptransfer op komst?

Union SG heeft niet bepaald een goede beurt gemaakt vlak voor het ingaan van de interland-break. Na ...

85
85
Onthuld: 'Dit denkt United-staff écht over Lammens'

Hij moest er enkele weken op wachten, maar afgelopen weekend maakte Senne Lammens dan toch zijn ...

264
264
René Van der Gijp in shock: 'Op staande voet ontslagen'

René van der Gijp is doorgaans goed voor een lach en een kwinkslag. Onze Noorderbuur maakt ...

76
76
'Club ontketent titanenstrijd: monsterbod in de maak'

Club Brugge haalde tijdens de voorbije transferperiode ruim 80 miljoen euro op met de verkoop ...

409
409
Garcia keihard aangepakt: "Hij móét in deze selectie zitten"

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op de belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd van vrijdag ...

175
175
'De Bruyne glundert: knaltransfer in januari'

SSC Napoli is goed aan het seizoen begonnen. De titelverdediger staat momenteel mee aan de leiding ...

147
147
Garcia in de clinch met JPL-club: compleet van slag

Rudi Garcia jaagt de spanning omhoog: ervaring boven vorm — Axel Witsel wél, Bryan ...

250
250
Club Brugge kijkt ogen uit: nieuw goudhaantje op komst?

In Chili wordt momenteel het wereldkampioenschap U20 afgewerkt. Dinsdagnacht wist Mexico indruk te ...

226
226
'Garcia vloekt: plan-A valt weg, drie opties in basiself'

Aanstaande vrijdag willen de Rode Duivels opnieuw een aanzienlijke stap richting het WK 2026 zetten. ...

149
149
Anderlecht onverbiddelijk: Stroeykens blijft, twee grote namen weg?

De transferperiode mag dan wel gesloten zijn, de sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn ...

401
401
'Groot nieuws voor Napoli: datum rentree Lukaku bekend'

De Rode Duivels bereiden zich voor op de komende interlands tegen Noord-Macedonië en Wales. Dat ...

155
155
Onverwachte wending: huurling toch langer bij Antwerp?

Antwerp beleefde een zeer woelige transferzomer. Het wist heel wat miljoenen op te halen met de ...

174
174
Straffe comeback bezorgt OHL Women knap CL-debuut

Terwijl de mannen zich voorbereiden op interlandvoetbal, staat deze week bij de dames de eerste ...

127
127
Qatari of Lukaku? Nieuwe update over Anderlecht

Het blijft voorlopig afwachten of er grote veranderingen op til staan bij Anderlecht. Dat verkeert ...

542
542
'Brys verlaat Kameroen voor lucratief avontuur'

Marc Brys probeert in de komende dagen nog de laatste strohalm te grijpen om Kameroen naar het WK ...

160
160
'Sensatie bij Club: onverwachte knaltransfer in januari'

Club Brugge heeft afgelopen zomer de kas alweer stevig gespijsd, want met Ardon Jashari, Maxim De ...

566
566
Standard trekt kaart van jeugd: nieuw talent krijgt kans

Enkele jaren geleden gold de Academie van Standard nog als één van de beste van ...

62
62

Meer sportnieuws