OFFICIEEL: KV Mechelen geeft Berrier nieuwe functie

door
OFFICIEEL: KV Mechelen geeft Berrier nieuwe functie

Franck Berrier moet omwille van hartproblemen een punt zetten achter zijn carrière als profvoetballer. KV Mechelen laat hem niet vallen en de Fransman krijgt een andere functie.

Volgens Het Laatste Nieuws kreeg hij deze week geen goed nieuws van hartspecialist Brugada en daarom werd beslist om er een punt achte te zetten. KV Mechelen heeft meteen een oplossing voor de ex-speler van Standard en Zulte Waregem.

"Het bood alle mogelijke steun en rondde de ontbinding van het contract op een correcte manier af. Meer dan dat zelfs: Mechelen biedt Berrier een functie aan, wellicht in de scouting. De ex-speler wil die uitdaging aangaan", meldt de krant.

UPDATE 13u16
Via zijn officiële kanalen bevestigt KV Mechelen het nieuws dat Berrier moet stoppen met profvoetbal. "Het komt er op neer dat Franck Berrier net zoals jij en ik recreatief kan bewegen, maar niet meer aan topsport kan doen. Bovendien is dan het risico te groot", aldus clubdokter Robin Vanhoudt.

Maar Berrier vertrekt zoals eerder gemeld dus niet. "Franck zal een nieuwe functie binnen de club opnemen. Hij zal de scoutingscel mee ondersteunen", vertelt Tom Caluwé.


LEES OOK: Vandenbempt maakt Anderlecht af: “Veel onbegrip”

Een verlies voor KV Mechelen?

Meest recent

Duivels ontvangen ferme waarschuwing van Noord-Macedonië

De Belgische nationale ploeg staat vanavond in de Ghelamco Arena tegenover Noord-Macedonië. De ...

3
3
Uitsluitsel over De Ketelaere: wel of niet tegen Wales?

Charles De Ketelaere kampt al een tijdje met een blessure en moest de afgelopen twee wedstrijden ...

7
7
Nachtmerrie Rode Duivels voor Noord-Macedonië

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Noord-Macedonië namens de ...

20
20
'Club kent nu al volgende knaltransfer: 22 miljoen'

Bij Club Brugge blijven de miljoenen maar binnenstromen. Het wist zich dit seizoen opnieuw te ...

97
97
'Zeer verrassende transferwending rond Origi'

Hoe zou het nog zijn met Divock Origi? De ex-Rode Duivel is intussen al bijna anderhalf jaar ...

89
89
Alderweireld onthult: Antwerp was niet eerste keuze

Afgelopen zomer zette Toby Alderweireld een punt achter een rijkgevulde profcarrière. Dat ...

73
73
'Batshuayi krijgt keiharde boodschap te horen'

Om 20u45 nemen de Rode Duivels het op tegen Noord-Macedonië in hun vijfde kwalificatiematch ...

39
39
Pocognoli wordt nu al helemaal afgemaakt in Frankrijk

Er viel deze week een bom bij Union, want de landskampioen zag plots zijn trainer vertrekken. ...

275
275
Fellaini onthult straf aanbod Belgische topclub

Van de gouden generatie van de Rode Duivels blijft er alsmaar minder over. Ook Marouane Fellaini is ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Union wil JPL-coach, toptransfer Onyedika'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

209
209
Duivelse vrees: “Een aanfluiting voor Rudi Garcia”

De Rode Duivels zijn in opbouw na de Gouden Generatie, maar toch staat de druk op de ketel bij de ...

91
91
Tranen bij Oranje: Koeman doet wat niemand verwacht had

Voor bondscoach Ronald Koeman is het trainerschap van het Nederlands elftal momenteel meer dan ooit ...

123
123
Vandenbempt maakt Anderlecht af: “Veel onbegrip”

RSC Anderlecht staat lijnrecht tegenover de Koninklijke Belgische Voetbalbond. De soap rond Nathan ...

393
393
Niet enkel WK-kwalificatie: meer op het spel voor Duivels

Het komende tweeluik tegen Noord-Macedonië en Wales wordt belangrijk voor de Rode Duivels. Met ...

93
93
Vermant komt met duidelijke boodschap voor Garcia

Rudi Garcia kan niet op Romelu Lukaku rekenen. De topschutter aller tijden van de Rode Duivels is ...

209
209
Tuchel verklaart oorlog aan Engelse fans: “Gewoon triest”

Engeland won met 3-0 van Wales in een oefeninterland, maar toch zit het er weer dik tegen bij The ...

37
37
‘Garcia onverbiddelijk: drie Duivels in de tribune’

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Noord-Macedonië namens de ...

205
205
Van Hooijdonk & co gaan los over Oranje: "Geen ruk aan"

Anno 2025 moet het zwart of wit zijn: grijs verkoopt niet. De spraakmakende quotes vliegen in het ...

37
37
'Bod van 45 miljoen: Liverpool & co lonken naar Rode Duivel'

Rudi Garcia ziet dat héél wat jonge Belgen op de deur kloppen. Zij maken naam en faam ...

171
171
Broos boos op Club Brugge: "Noemen ze dat kansen geven?"

Hugo Broos is een Club Brugge-man en gaat nog zeer vaak kijken als hij de kans heeft. De voormalige ...

464
464
Grote zorgen om Vinicius Jr.: 'Brandweer rukt massaal uit'

Terwijl de Braziliaanse steraanvaller van Real Madrid zich met zijn nationale team voorbereidt op ...

92
92
'Union SG slikt: transferprijs gevraagd van 5 miljoen'

Union SG moet op zoek naar een nieuwe trainer. De Brusselaars gaan Sebastien Pocognoli verliezen aan ...

306
306
Rode Duivels niet meer 'hot'? "Ideale tussenoplossing"

De Rode Duivels spelen vanavond in het stadion van AA Gent tegen Noord-Macedonië. Eerder ...

77
77
Vete met Conte? De Bruyne legt alles op tafel

Er is al héél veel gezegd en geschreven over Kevin De Bruyne en zijn eerste maanden ...

131
131
'Knaltransfer Stassin: verrassende deal in januari?'

Lucas Stassin kende een zeer goed seizoen bij Saint-Etienne en leek afgelopen zomer naar een betere ...

88
88

Meer sportnieuws