Shinji Kagawa baalt ervan dat hij in het oefenduel met de nationale ploeg van Japan werd gewisseld. De middenvelder van Manchester United speelde donderdag voor zijn land een vriendschappelijke wedstrijd tegen de Verenigde Arabische Emiraten. De Aziaten wonnen met 1-0.
Kagawa kreeg slechts 45 minuten speeltijd van de bondscoach. De voormalig speler van Borussia Dortmund had graag langer gespeeld. "Dat kan je wel zeggen", aldus de spelverdeler op de clubwebsite van United. "Ik had graag langer gespeeld, maar de trainer neemt de beslissingen."
"We vonden het allemaal een zware wedstrijd vanwege het warme weer", vervolgde Kagawa. "Dat kunnen we gebruiken in de voorbereiding op de
WK-kwalificatiewedstrijd tegen Irak. Ik weet niet wat de speelwijze van Irak zal zijn, maar ik wil een goede pot afleveren en een doelpunt maken", aldus de Japanner.
LEES OOK:
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'