Cristiano Ronaldo liet onlangs weten dat hij niet tevreden is met het bestuur van Real Madrid. Ronaldo is op dit moment de meest besproken voetballer in de wereld, niet vanwege zijn voetbalkunsten, maar om zijn uitspraken na de wedstrijd tegen Granada (3-0 winst).
"Ik ben ongelukkig en de mensen bij de club weten waarom. Het gaat om een zakelijk geschil, meer kan ik niet zeggen." De meeste mensen denken dat de Portugees niet tevreden is met zijn contract bij Real Madrid, maar Ronaldo ontkent dit.
"Dat ik ongelukkig ben en dit heb verteld heeft veel opschudding veroorzaakt. Ik ben ervan beschuldigd dat ik meer geld zou willen hebben, maar op een dag zal duidelijk worden dat dit niet het geval is. Ik wil de fans van Real Madrid benadrukken dat mijn motivatie, toewijding, betrokkenheid en wil om prijzen te winnen absoluut niet beïnvloed zal worden", verklaarde de vedette.
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: 'Real grijpt in met Courtois, transferschok Stankovic'