Jelle van Damme kreeg afgelopen week de volle laag in de Belgische media. De verdediger van
Anderlecht sprak tijdens de transferperiode van afgelopen zomer met concurrent Standard Luik, iets wat gevoelig ligt bij de supporters van de club.
"Had ik dat geweten, dan had ik nooit met Standard gesproken. Nu heb ik er ook spijt van. Vooral mijn timing zat fout, zo kort voor die wedstrijden tegen Sivasspor en Standard", aldus Van Damme in het weekblad
Humo.
De oud-Ajacied heeft geen zaakwaarnemer. "Die keer had ik misschien beter wél een manager gehad. Je kan het mij niet kwalijk nemen dat ik onderhandeld heb. Ik kon me financieel verbeteren: logisch dat je dan even alleen aan jezelf denkt. In het voetbal moet je af en toe eens egoïstisch zijn."
Tot slot laat van Damme weten graag bij Anderlecht te spelen. "Ik wilde ook niet per se weg. Als ik hier tot mijn 35ste kan voetballen, zou ik zeer gelukkig zijn, maar er deed zich een kans voor waarvan ik toen dacht: die moet ik proberen te grijpen. Nu zie ik dat anders. In de match tegen Standard dacht ik al: 'Goed dat ik bij Anderlecht ben gebleven'. Het ging bijna meteen door mijn hoofd: 'Blij dat ik niet bij hen speel'", besluit hij.