LuÃs Figo, ambassadeur van Internazionale, is tevreden met de loting voor de groepsfase van de Europa League. Volgens de voormalig voetballer van onder andere Real Madrid en Inter heeft de Italiaanse club een zware poule getroffen, maar mag de club geen problemen kennen met het behalen van de volgende ronde.
"Om in Europa te spelen, ongeacht welke competitie, is altijd een grote eer. Dat is ook de reden dat we er alles aan zullen doen om de Europa League dit seizoen te winnen", opende Figo op het digitale thuis van de UEFA.
Internazionale werd gekoppeld aan Rubin Kazan, FK Partizan en Neftçi Bakoe. "Onze groep is zwaar, vooral omdat we lange afstanden moeten afleggen. Maar eerlijk gezegd verwacht ik niet dat we grote problemen zullen hebben", besloot de Portugees.
LEES OOK:
'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'