Real Madrid ging afgelopen zaterdag met beschamende 3-0 cijfers onderuit bij Eibar. Verscheidene spelers van De Koninklijke krijgen dan ook weer felle kritiek te verduren, en een verkeerde attitute of instelling aangemeten om voor Real uit te komen.
Sergio Ramos was na de wedstrijd duidelijk: “We waren niet op het gewenste niveau. Er zijn geen excuses. Als je niet minstens evenveel wil en juiste instelling hebt als de tegenstander, dan is dit wat er kan gebeuren.
Een fout instelling dus. Marca organiseerde daarop een poll waar supporters konden kiezen bij wie dit het geval was. Gareth Bale kwam daar uit als de grote ‘winnaar’ met 10700 stemmen, gevolgd door Asensio, Modric en Marcelo.
Thibaut Courtois wordt klaarblijkelijk geen foute attitude verweten, want hij kreeg amper 1200 stemmen. Hij staat daarmee op plaats 12. Er kon uiteraard maar worden gestemd op de 14 spelers die in actie kwamen.
LEES OOK:
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit