Udinese wist zich dinsdag niet te kwalificeren voor de Champions League. De Italiaanse club werd door Sporting Braga uitgeschakeld. Maurizio Domizzi, verdediger van de Italianen, geeft trainer Francesco Guidolin daarvan niet de schuld.
"We maakten aan het einde twee fouten met Pablo Armero (hielp een enorme kans om zeep door te struikelen, red.) en iemand anders (Maicosuel miste in de penaltyserie met een 'panenka', red.)", zo vertelde Domizzi in de Italiaanse media.
"Het is duidelijk dat we technisch tekortkomen op dit niveau. We zijn tot het gaatje gegaan, maar Braga was helaas beter. Dit is nog pijnlijker dan vorig jaar, want nog eens zo'n seizoen spelen is praktisch onmogelijk. Bij de eerste zes eindigen zou al geweldig zijn", aldus Domizzi.
Trainer Guidolin heeft al laten weten de uitschakeling bij zichzelf te zoeken en twijfelt of hij nog aanblijft als trainer van Udinese. Woensdag zal er meer duidelijk worden omtrent zijn toekomst.
LEES OOK:
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder