Real Madrid wint bij Celta de Vigo en verkleint achterstand op Barça

door
Real Madrid wint bij Celta de Vigo en verkleint achterstand op Barça

Het afscheid van Julen Lopetegui heeft Real Madrid voorlopig nog geen windeieren gelegd. De resultaten zijn, in vergelijking met de voormalig Spaanse bondscoach, een pak beter. Tijdelijke vervanger Solari startte met drie zeges zonder tegentreffer. Vandaag kwam daar een vierde zege bij.

Want ook bij Celta de Vigo werd gewonnen. Benzema legde in Galicië de basis voor het succes. De Franse spits, die woensdag in de Champions League zijn criticasters de mond snoerde met twee goals, brak halverwege de eerste helft de ban. Bij de 0-2 van Real Madrid was er meer geluk dan kunde in het spel. De bal van Benzema eindigde na een carambole tussen keeper Sergio Alvárez, de paal en verdediger Gustavo Cabral in het net. 

Een half uur voor tijd was de marge verkleind door een fraaie treffer van Hugo Mallo. Na een pass van Brais Méndez volleyde hij uit de draai de bal achter doelman Thibaut Courtois. Maar een basis voor de wederopstanding van Celta de Vigo was het niet.

Zeven minuten voor tijd was het verzet gebroken. Na een lompe actie van Juncà op Odriozola ging de bal op de stip. Sergio Ramos toonde zich net als vorige week tegen Real Valladolid vanaf elf meter de koele afmaker, die uit een strafschop de onzekerheid wegnam. Celta eindigde het duel met tien man na de tweede gele kaart van Cabral.

Het schitterende schot van invaller Dani Ceballos was een mooi sluitstuk voor Real Madrid na een slijtageslag, ook al was het laatste wapenfeit de 2-4 van Brais Méndez. Want in de eerste helft vielen Casemiro en Javi Sanchez geblesseerd uit. Sportief gaat het De Koninklijke voor de wind. De achterstand op koploper Barcelona is teruggebracht tot vier punten.

LEES OOK: Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Is Real Madrid aan z'n opmars begonnen?

Meest recent

Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

9
9
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

75
75
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

135
135
Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

137
137
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

310
310
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

403
403
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

361
361
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

179
179
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

363
363
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

380
380
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

375
375
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

345
345
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

419
419
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

538
538
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

684
684
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

257
257
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

38
38
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

696
696
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

318
318
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1476
1476
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

494
494
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

476
476
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

466
466
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

329
329
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

564
564

Meer sportnieuws