Real Madrid wint bij Celta de Vigo en verkleint achterstand op Barça

door
Real Madrid wint bij Celta de Vigo en verkleint achterstand op Barça

Het afscheid van Julen Lopetegui heeft Real Madrid voorlopig nog geen windeieren gelegd. De resultaten zijn, in vergelijking met de voormalig Spaanse bondscoach, een pak beter. Tijdelijke vervanger Solari startte met drie zeges zonder tegentreffer. Vandaag kwam daar een vierde zege bij.

Want ook bij Celta de Vigo werd gewonnen. Benzema legde in Galicië de basis voor het succes. De Franse spits, die woensdag in de Champions League zijn criticasters de mond snoerde met twee goals, brak halverwege de eerste helft de ban. Bij de 0-2 van Real Madrid was er meer geluk dan kunde in het spel. De bal van Benzema eindigde na een carambole tussen keeper Sergio Alvárez, de paal en verdediger Gustavo Cabral in het net. 

Een half uur voor tijd was de marge verkleind door een fraaie treffer van Hugo Mallo. Na een pass van Brais Méndez volleyde hij uit de draai de bal achter doelman Thibaut Courtois. Maar een basis voor de wederopstanding van Celta de Vigo was het niet.

Zeven minuten voor tijd was het verzet gebroken. Na een lompe actie van Juncà op Odriozola ging de bal op de stip. Sergio Ramos toonde zich net als vorige week tegen Real Valladolid vanaf elf meter de koele afmaker, die uit een strafschop de onzekerheid wegnam. Celta eindigde het duel met tien man na de tweede gele kaart van Cabral.

Het schitterende schot van invaller Dani Ceballos was een mooi sluitstuk voor Real Madrid na een slijtageslag, ook al was het laatste wapenfeit de 2-4 van Brais Méndez. Want in de eerste helft vielen Casemiro en Javi Sanchez geblesseerd uit. Sportief gaat het De Koninklijke voor de wind. De achterstand op koploper Barcelona is teruggebracht tot vier punten.

LEES OOK: Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Is Real Madrid aan z'n opmars begonnen?

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

24
24
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

58
58
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

31
31
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

45
45
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

53
53
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

122
122
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

83
83
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

74
74
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

95
95
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

48
48
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

244
244
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

282
282
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

133
133
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

79
79
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

45
45
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

306
306
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

93
93
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

124
124
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

351
351
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

187
187
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

210
210
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

115
115
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

450
450
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

193
193

Meer sportnieuws