'UEFA bespreekt drastische verandering in de Champions League'

door
'UEFA bespreekt drastische verandering in de Champions League'

Er is de laatste tijd veel te doen om de diverse Europese competities. Via Football Leaks geraakte immers bekend dat verschillende grote clubs met een Super League willen komen. Maar de UEFA is het daar natuurlijk niet mee eens en houdt vast aan de Champions League.


Wel ondergaat het kampioenenbal hoogstwaarschijnlijk een aantal grote veranderingen. De meest opmerkelijk daarvan is, volgens het Spaanse AS, dat de Europese voetbalbond de diverse Champions League-wedstrijden in de toekomst in het weekend wil laten afwerken. Daardoor zouden competitiewedstrijden naar de midweek (dinsdag, woensdag, donderdag) moeten verhuizen. De eerste reacties daarop zijn overigens negatief: de Spaanse La Liga heeft bijvoorbeeld al laten weten niets te zien in het plannetje.

Op 3 december aanstaande wordt er vergaderd door de UEFA over de aanpassingen. Ook zal er hoogstwaarschijnlijk een beslissing genomen worden over de komst van een derde toernooi, náást het miljardenbal en de Europa League. Daarnaast wordt de eventuele introductie van de VAR dan besproken.

LEES OOK: Club door in Champions League? Dit zeggen de stats

🔥 Wat iedereen nu leest

'Kieft en Gijp bezwijken allebei voor dezelfde vrouw'
'Kieft en Gijp bezwijken allebei voor dezelfde vrouw'
Bliksemtransfer Dessers naar Belgische topclub?
Bliksemtransfer Dessers naar Belgische topclub?

Champions League in de weekends ...

Meest recent

Club met zorgen vlieger op: Degryse duidt achilleshiel aan

Club Brugge trekt deze week naar Oostenrijk voor de start van de Europese campagne tegen RB ...

63
63
Anderlecht-nieuwkomer verrast met liefdesverklaring

Adriano Bertaccini heeft zijn debuut bij RSC Anderlecht niet gemist. Tijdens zijn eerste ...

89
89
'KVM verliest smaakmaker: transfer Storm in stroomversnelling'

KV Mechelen boekte vrijdag een straffe stunt en won op eigen veld met 2-1 van Club Brugge. Nikola ...

84
84
Club begrijpt er niets van: Ordoñez ontploft

Joel Ordonez leek de volgende miljoenenklapper van Club Brugge te worden, met topclubs als Marseille ...

689
689
Napoli verliest opnieuw: oordeel over De Bruyne unaniem

Binnen een drietal weken trekt het nieuwe seizoen in de Serie A zich op gang. Titelverdediger SSC ...

239
239
Oud-ref velt oordeel: Antwerp bestolen op veld KRC Genk?

KRC Genk en Antwerp FC deelden zondagmiddag de punten na een behoorlijk aangename partij: 1-1. Op ...

325
325
'Climax eindelijk in zicht: totale ommezwaai rond Jashari'

Club Brugge begint woensdagavond in Salzburg aan zijn campagne in de voorrondes van de ...

953
953
'Netelige situatie Anderlecht: Dolberg in vieze papieren'

Na een degelijke eerste helft en een veel mindere tweede periode, won RSC Anderlecht zondag met 0-2 ...

367
367
Vrancken ziet probleem bij STVV: "Dat missen we nog"

Na twee speeldagen is Anderlecht het enige team dat nog met het maximum van de punten pronkt in de ...

83
83
'Club Brugge wil verrassen met komst Franse parel'

Club Brugge blikt terug op een pijnlijk weekend, want het ging vrijdagavond verassend met 2-1 ...

608
608
'Antwerp droomt: deal van 20 miljoen op komst'

Antwerp begon het seizoen met een twee op zes, maar na wedstrijden tegen Union en Genk is dat lang ...

246
246
Complete afgang OHL: "Ik ben beschaamd"

De tweede speeldag in de Jupiler Pro League kende meteen enkele opvallende resultaten. Zo haalde ...

131
131
'Genk heeft spraakmakende transfer helemaal beet'

Voor KRC Genk is het seizoen niet begonnen zoals gehoopt. Het verloor op de openingsspeeldag van ...

428
428
Pocognoli trekt straffe conclusie na demonstratie Union

Terwijl Club Brugge dit weekend zijn eerste nederlaag leed en ook Genk slechts één op ...

149
149
Bertaccini gelooft zijn ogen niet na droomdebuut

Anderlecht heeft zich zondag zo goed als mogelijk hersteld van de Europese mokerslag die het ...

612
612
'Bom in Manchester: 200 miljoen voor Vinícius'

De geruchtenmolen blijft deze zomer volop draaien rond Vinicius Junior. De Braziliaanse winger is ...

621
621
Charleroi raakt na Europees drama ook niet voorbij STVV

Charleroi beleefde donderdag een drama met de uitschakeling door Hammarby in de voorrondes van de ...

43
43
Scheiding Pep Guardiola escaleert plots flink

Pep Guardiola kende vorig jaar een horrorjaar. Op de werkvloer draaide het niet en Manchester City ...

109
109
Union SG maakt statement met knallende overwinning

In de Jupiler Pro League namen Union SG en OH Leuven het om 18u30 tegen elkaar. Vooral de ...

126
126
Anderlecht-fans roeren zich na zege: "Buiten!"

RSC Anderlecht won verdiend met 0-2 van een zeer pover Cercle Brugge. Een mooie zes op zes voor de ...

1510
1510
PSV pakt meteen prijs ondanks beresterke Belgen

In Nederland openden PSV en Go Ahead Eagles het seizoen met de Johan Cruijff Schaal. De kampioen ...

92
92
Ajax en Chelsea ronden absolute megatransfer af

Ajax heeft een broodnodige uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers maakten vandaag bekend dat ...

79
79
Zulte Waregem heeft broodnodige volgende aanwinst beet

Zulte Waregem is met een 1 op 6 aan het seizoen begonnen. Trainer Sven Vandenbroeck riep onlangs ...

123
123
Luuk De Jong stunt en heeft Europese toptransfer beet

Zeer verrassend transfernieuws. Luuk de Jong heeft een nieuwe club gevonden en de Nederlandse ...

82
82
KRC Genk ontdekt nieuwe smaakmaker: "Goed gevoel!"

Bij KRC Genk is Junya Ito onderweg als volgende transfer. De Limburgers bleven tot op heden vrij ...

430
430

Meer sportnieuws