Ferrera haalt spelers onderuit: "Ziet er niet rooskleurig uit"

509 stemmen
Ferrera haalt spelers onderuit:

Waasland-Beveren zal in de terugronde van de reguliere competitie nog flink moeten knokken om het behoud te vrijwaren. Zaterdagavond liepen de mannen van Yannick Ferrera opnieuw een dure nederlaag op. Op het veld van concurrent Cercle Brugge werd het 2-0.


Ferrera zocht achteraf dan ook niet naar excuses: zijn ploeg kwam veel te zwak voor de dag. "We moeten eerlijk zijn, Cercle verdient deze overwinning. Wij hebben te weinig getoond vandaag. Er was geen gebrek aan goede wil of intensiteit, maar wat we brachten was op alle vlakken niet genoeg. We staan waar we verdienen te staan en nu moeten we dit gebruiken", klonk het bij Sporza.

Ferrera beseft dan ook dat de situatie van WB er allesbehalve goed uitziet. "Dit is een reality check voor velen. Als je de heenronde afsluit met 11 punten, dan ziet het er niet rooskleurig uit. Er moet iets veranderen en dat beseffen we allemaal."

Tot slot werd de trainer gevraagd waarom hij zonder echte centrumspits speelde. "Zelfs met 12 spitsen was er niks veranderd aan de kwaliteit die we gebracht hebben. De spelers moeten stoppen met zich te verstoppen achter tactische excuses. Het ligt gewoon aan de kwaliteit die we op het veld brengen. We kunnen veel trainen, maar als je een pass 5 meter van de speler af geeft in plaats van in zijn voeten, dan heb je een probleem. Dan moet je veel bescheidener zijn en veel harder werken."

LEES OOK: Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

WB heeft voldoende kwaliteit om het behoud te vrijwaren ...

Meest recent

'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

6
6
FIFA geeft Rudi Garcia plots enorme WK-opsteker

Om 13u20 maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Er wordt nog druk ...

86
86
WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Minder dan een maand voor de start van het WK druppelen er alsmaar meer selecties binnen van ...

9
9
Nieuw akkoord DAZN: weer opsteker voor Belgische fans

Er is de voorbije maanden heel wat drama geweest rond de uitzendrechten van het Belgische voetbal. ...

101
101
‘Club Brugge steelt transfershow: 14M voor toptarget’

Club Brugge zet deze zomer stevig in op versterking en kijkt naar een flankaanvaller die vooral ...

521
521
Vandenbempt ziet kop rollen bij Anderlecht na bekerdeceptie

Bij Anderlecht was het geloof donderdag groot in een eerste prijs in negen jaar tijd, maar ...

328
328
Mbappé ontketent oorlog bij Real: “Hij zei me dat ik vierde keuze ben”

Real Madrid won donderdagavond wel met 2-0 van degradant Real Oviedo, maar daarmee is de rust in het ...

67
67
Anderlecht bidt voor De Cat: Taravel brengt update

Anderlecht is donderdag weer met lege handen achtergebleven. Voor de tweede keer op rij verloor het ...

110
110
Overmars aan zet: "Ik wil graag bij Antwerp blijven"

De Europe Play-Off winnen zal moeilijk worden, maar Antwerp hoopt het seizoen de komende weken nog ...

133
133
"Als hij uitvalt..." - Verschueren trekt keiharde conclusie

Anderlecht viert volgend seizoen een pijnlijk jubileum, want dan zal het tien jaar geleden zijn dat ...

295
295
"Union niet beter" - Taravel geeft oorzaak verloren finale

Jérémy Taravel zal voor altijd de man blijven die RSC Anderlecht naar de bekerfinale ...

181
181
Real klopt rode lantaarn: Pérez zorgt voor ongezien tafereel

Real Madrid heeft enkele dagen na de blamage in Barcelona aangeknoopt met een simpele zege. Op eigen ...

80
80
Gigantisch sprookje: "Dé reden om naar Union te komen"

Vijf jaar geleden speelde het nog in de tweede divisie, nu staat Union SG te pronken bovenaan de ...

76
76
'Zware gevolgen na bekerfiasco: nieuwe trainer Anderlecht'

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen afsluiten met lege handen. De Brusselaars moeten na het verlies ...

645
645
Deschamps maakt WK-selectie live bekend: grote naam afwezig

Binnen minder dan een maand is het zover, dan gaat het wereldkampioenschap officieel van start. ...

137
137
Stad Brussel walgt: enorme ravage aan stadion na bekerfinale

De bekerfinale heeft voor aanzienlijke schade gezorgd aan het Koning Boudewijn-stadion. Vooral de ...

1317
1317
Grote honger Union: Club Brugge krijgt pittige waarschuwing

Union SG heeft voor het derde jaar op rij een grote prijs gepakt. De Brusselaars wonnen donderdag de ...

297
297
Transfergevecht Bayern: 'Kompany wil hém er wanhopig bij'

Bayern München werkt momenteel naar de Duitse bekerfinale van binnen anderhalve week. Achter de ...

116
116
Europese tickets: waarom STVV en co meevieren met Union

Union SG is een nieuw sportief succes rijker. De regerende landskampioen won donderdagnamiddag ...

442
442
Coucke druipt gedesillusioneerd af, Verschueren baalt luidop

De clubleiding van RSC Anderlecht keek donderdag reikhalzend uit naar de finale van de Croky Cup. ...

407
407
Gênant moment: Anderlecht-tifo viraal na pijnlijke fout

Het is uiteindelijk een bijzonder pijnlijke namiddag geworden voor RSC Anderlecht. In de verloren ...

228
228
'Anderlecht davert: eerste miljoenentransfer Sibierski'

Anderlecht heeft zijn eerste zomerklapper in het vizier, en die komt uit onverwachte hoek. De ...

351
351
Hommeles Anderlecht: Bertaccini sneert openlijk naar Taravel

Maandenlang had RSC Anderlecht uitgekeken naar de bekerfinale. Nadat het tegen Union SG wederom ...

459
459
Club grijnst: Union kondigt meteen bekerviering aan

Union SG heeft voor het derde jaar op rij een hoofdprijs gepakt en legde donderdagnamiddag beslag op ...

451
451
WK-selectie België: 'Duivel na 136 caps níét mee naar WK'

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

438
438

Meer sportnieuws