Ferrera haalt spelers onderuit: "Ziet er niet rooskleurig uit"

509 stemmen
Ferrera haalt spelers onderuit:

Waasland-Beveren zal in de terugronde van de reguliere competitie nog flink moeten knokken om het behoud te vrijwaren. Zaterdagavond liepen de mannen van Yannick Ferrera opnieuw een dure nederlaag op. Op het veld van concurrent Cercle Brugge werd het 2-0.


Ferrera zocht achteraf dan ook niet naar excuses: zijn ploeg kwam veel te zwak voor de dag. "We moeten eerlijk zijn, Cercle verdient deze overwinning. Wij hebben te weinig getoond vandaag. Er was geen gebrek aan goede wil of intensiteit, maar wat we brachten was op alle vlakken niet genoeg. We staan waar we verdienen te staan en nu moeten we dit gebruiken", klonk het bij Sporza.

Ferrera beseft dan ook dat de situatie van WB er allesbehalve goed uitziet. "Dit is een reality check voor velen. Als je de heenronde afsluit met 11 punten, dan ziet het er niet rooskleurig uit. Er moet iets veranderen en dat beseffen we allemaal."

Tot slot werd de trainer gevraagd waarom hij zonder echte centrumspits speelde. "Zelfs met 12 spitsen was er niks veranderd aan de kwaliteit die we gebracht hebben. De spelers moeten stoppen met zich te verstoppen achter tactische excuses. Het ligt gewoon aan de kwaliteit die we op het veld brengen. We kunnen veel trainen, maar als je een pass 5 meter van de speler af geeft in plaats van in zijn voeten, dan heb je een probleem. Dan moet je veel bescheidener zijn en veel harder werken."

LEES OOK: Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

WB heeft voldoende kwaliteit om het behoud te vrijwaren ...

Meest recent

Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

5
5
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

20
20
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

18
18
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

49
49
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

45
45
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

260
260
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

546
546
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

290
290
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

292
292
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

272
272
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

36
36
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

220
220
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

230
230
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

34
34
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

38
38
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

84
84
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

135
135
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

192
192
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

872
872
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

194
194
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

234
234
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

230
230
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

221
221
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

312
312

Meer sportnieuws