De Pauw beslist draak van een wedstrijd met knap doelpunt

186
De Pauw beslist draak van een wedstrijd met knap doelpunt

Na een draak van een wedstrijd heeft Zulte Waregem in de laatste minuten een uitstekende zaak gedaan door Lokeren te vloeren. Voor Sollied is het de eerste nederlaag met zijn nieuwe ploeg, Dury en co nemen weer afscheid van de rode lantaarn.

Zulte Waregem zat dit seizoen in de hoek waar de klappen vielen. Dury en co verloren vorige week op het veld van STVV na een reeks ongelukkige beslissingen en stonden zo weer helemaal onderaan. Lokeren boekte onder Trond Sollied een knappe vier op zes maar kon vanavond beter ook maar iets rapen om niet terug te zakken naar de laatste plaats. Bij de thuisploeg speelde verrassend Nissilä, bij de bezoekers waren er geen wijzigingen.
Lokeren krijgt de kansen maar benut ze niet
In een matige eerste periode kreeg Lokeren tot twee maal toe de kans om de wedstrijd naar zich toe te trekken, eerst faalde Miric oog in oog met Bossut, op slag van rust kon De Ridder zijn kopbal niet over de thuisdoelman in doel verlengen. De thuisploeg liet weinig tot niets zien en zo stond het halfweg logischerwijs nog 0-0 in het Regenboogstadion.

De Ridder mist op slag van rust een unieke kans voor de bezoekers.
Zulte Waregem slaat toe in het slot
Vlak na de pauze was er een cruciaal moment in de wedstrijd toen De Ridder in de zestien meter al dan niet foutief werd gestopt, de VAR kwam niet tussen en zo bleef het 0-0. Ook na de pauze was het kommer en kwel in deze degradatiekraker, geen van beide ploegen slaagde er in om een uitgespeelde kans bij elkaar te voetballen. Op een kwartier van het einde trapte De Pauw een mogelijkheid richting de tribunes. De thuisploeg trok in het slot van de wedstrijd alsnog het laken naar zich toe toen De Pauw met een prachtige trap De Wolf vloerde: 1-0. De aanvaller maakte er in blessuretijd ook nog 2-0 van, zo boekt Zulte Waregem een levensbelangrijke zege.
Scoreverloop:
1-0 (87') De Pauw, 2-0 (90+5')

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Is dit de kentering voor Zulte Waregem?

Meest recent

Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

3
3
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

34
34
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

152
152
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

295
295
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

198
198
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

217
217
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

50
50
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

262
262
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

110
110
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

40
40
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

39
39
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

35
35
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

109
109
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

99
99
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

56
56
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

38
38
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

130
130
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

54
54
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

281
281
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

217
217

Meer sportnieuws