Lierse SK trok zaterdagavond in het uitduel met AA Gent aan het kortste eind.
De Schapenkoppen gingen in het Jules Ottenstadion met 1-0 onderuit. Chris Janssens, trainer van Lierse, weet waar het schoentje wringt. "Het gaat altijd goed tot aan de zestien meter, maar dan missen we iemand die doelpunten maakt."
De oefenmeester hoopt dat Lierse zich tijdens de laatste dagen van de transferperiode nog kan versterken. "We hebben nog een paar dagen om er iets aan te doen, dat dat noodzakelijk is beseft de club ook. Andere ploegen hebben altijd iemand die het verschil maakt tegen ons. Vorige week was er Daniel Cruz, daarvoor Julien Gorius."
Gent speelde de volledige tweede helft met een man minder, omdat Valery Nahayo van het veld was gestuurd. Lierse wist zich echter geen raad met de overtalsituatie. "Vanavond was onze eerste helft slordig, met veel balverlies. Tegen Gent, dat snel omschakelt, is dat gevaarlijk. Gent was dan ook beter. Na hun rode kaart liepen wij te veel met de bal. We benutten ook de ruimte aan de zijkanten niet."