Engelse pers maakt brandhout van Lukaku: "Onhandig en véél te traag"

door
Engelse pers maakt brandhout van Lukaku:

In de Champions League liet Manchester United dinsdag voor de tweede wedstrijd op rij punten liggen in eigen huis. Na het gelijke spel tegen Sevilla, verloren de Mancunians nu ook met 0-1 van Juventus. Een aantal spelers liet het daarbij helemaal afweten, met name Romelu Lukaku speelde geen al te gelukkige partij.


De Engelse pers is dan ook meedogenloos voor de topschutter van de Rode Duivels. Bij Manchester Evening News bijvoorbeeld, krijgt Lukaku een dramatische score van 2 op 10. "Toen de United-supporters riepen om meer beweging, deed Lukaku dat zelden. Hij was veel te statisch en zat in de achterzak van Bonucci en Chielini", klonk het.

Ook bij The Daily Express scoort Lukaku met 4/10 de slechtste beoordeling van zijn ploeg. "Hij stond geïsoleerd vooraan. Maar zelfs ondanks dat gebrek aan aanvoer zag hij er de hele avond traag uit en faalde hij om iets voor zichzelf te creëren."

Kwaliteitskrant The Guardian toont zich niet veel milder: "Ondanks zijn wil om te pressen, kreeg de nummer 9 amper kansen en kwam hij vaak onhandig over."

Bij The Mirror benadrukt men dan weer dat Lukaku nu toch al een tijdje staat te kwakkelen. "Zijn doelpuntendroogte werd verlengd tot acht wedstrijden. Hij lijkt zijn vertrouwen te zijn verloren en zijn bevrijdende goal zit er niet meteen aan te komen."

Soortgelijk verhaal krijgen we ook bij The Daily Mail. "De goals lijken opgedroogd voor de grote Belg, die dit seizoen nog niet scoorde op eigen veld. Ook zijn laatste baltoets was telkens erg zwak."

The Independent tot slot, roept op tot bezinning bij de Belg. "Voor grote delen van de wedstrijd zag hij er ongeïnteresseerd uit, hoewel hij laat in de tweede helft toch tot leven leek te komen. Hij moet dringend verbeteren, zeker in wedstrijden van dit kaliber."

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Lukaku is het slachtoffer van de tactiek van Mourinho ...

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

215
215
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

79
79
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

12
12
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

65
65
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

51
51
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

70
70
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

265
265
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

38
38
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

408
408
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

265
265
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

356
356
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

35
35
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

69
69
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

119
119
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

73
73
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

446
446
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

168
168
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

340
340
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

131
131
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

482
482
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

297
297
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

186
186

Meer sportnieuws