'Club Brugge heeft toch miniem kansje op doublure Nakamba'

door
'Club Brugge heeft toch miniem kansje op doublure Nakamba'

Club Brugge moet het ook zondag in Moeskroen zonder één van zijn absolute steunpilaren doen. Marvelous Nakamba is stilaan volledig hersteld van zijn blessure, maar de wedstrijd op Le Canonnier komt voor de Zimbabwaan echter nog te vroeg. En dus zal Mats Rits wellicht opnieux de rol van meest defensieve middenvelder op zich nemen. 


Die voelt zich echter het best in zijn sas als hij iets hoger mag spelen, als vervanger van Nakamba is Rits dan ook slechts een noodoplossing. Iets wat coach Ivan Leko vrijdagmiddag nog beaamde. "De 6 is niet zijn beste positie. Sowieso zoeken we daar ook nog iemand extra, normaal gezien komt daar nog iemand bij", klonk het op zijn wekelijkse persbabbel. 

En mogelijk komt die doublure uit Frankrijk. Zo meldt Footmercato dat Blauw-Zwart meer dan concrete interesse toont in Jeando Fuchs. Deze 20-jarige controleur is momenteel eigendom van Sochaux en draagt de aanvoerdersband bij de Franse U20-selectie. Het Brugse bestuur zal wel stevig aan de bak moeten om het toptalent binnen te halen, Sochaux wil hem immers absoluut niet verkopen.

UPDATE 04/08
Na Footmercato meldt ook Get Football News France dat het voor Club Brugge moeilijk onderhandelen wordt met Sochaux omtrent de komst van Jeandro Fuchs. De website weet dat het Zwitserse Sion eerder al pogingen waagde om hem binnen te halen, maar Sochaux lag telkens dwars. Maar er is toch nog een lichtpuntje voor Club Brugge in dit dossier. Fuchs heeft nog een contract voor één jaar lopen in Frankrijk. Als Sochaux nog een duit wil ontvangen voor hun middenvelder, dan zullen ze hem deze zomer moeten verkopen. De uitspraken dat de Fransen Fuchs niet willen verkopen kan dus aanzien worden als een onderhandelingstactiek. Zijn marktwaarde wordt op 1 miljoen euro geschat.

LEES OOK: ‘Club verrast met miljoenenbod op Ajax-pion’

Vertrekt Nakamba binnenkort bij Club Brugge?

Meest recent

‘Antwerp op zucht van volgende prestigetransfer'

Royal Antwerp FC wil deze zomermercato nog ferm toeslaan. De club is ook nog op zoek naar een ...

6
6
Leko verklapt: deze 2 talenten kunnen AA Gent redden

Voor AA Gent staat de eerste officiële opdracht van het seizoen gepland voor 27 juli, wanneer ...

29
29
'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

De Challenger Pro League belooft komend seizoen alweer razend spannend te worden na de zinderende ...

8
8
Tottenham heeft spraakmakende transfer beet, Arsenal bijna

Terwijl de Jupiler Pro League binnen twee weken alweer van start gaat, is het in andere landen nog ...

18
18
‘Club verrast met miljoenenbod op Ajax-pion’

Club Brugge is momenteel zeer druk in de weer op de transfermarkt. Het liet zijn kassa al stevig ...

431
431
Toby over Shani: “Ze had me mogen verlaten”

Na een prachtige carrière zit Toby Alderweireld officieel in zijn 'voetbalpensioen'. De ...

63
63
'Verbazingwekkende miljoenentransfer voor Cercle'

Cercle Brugge flirtte vorig seizoen met degradatie, maar kon uiteindelijk in de barrages tegen Patro ...

132
132
'Nog geen zeven: Anderlecht bijt in het stof bij doelwit'

Bij Anderlecht staat de teller deze zomer al op zes aanwinsten en dat aantal zal ongetwijfeld nog ...

262
262
'Knaltransfer Lammens krijgt vorm: eerste club meldt zich'

Antwerp blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Tijdens de oefenstage in Oostenrijk mocht ...

194
194
‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Björn Meijer leek op weg naar Feyenoord, maar de transfer ging op het laatste moment alsnog ...

526
526
'Genk plakt waanzinnig prijskaartje op Tolu'

Bij KRC Genk beleven ze tot dusver een rustige transferzomer. Met Daan Heymans en Tobias Lawal ...

478
478
‘Jashari reageert na keiharde boodschap van Club’

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

1164
1164
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

226
226
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

445
445
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

499
499
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

304
304
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

839
839
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

140
140
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

365
365
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

262
262
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1839
1839
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

201
201
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

238
238
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

384
384
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

383
383

Meer sportnieuws