'Club Brugge heeft toch miniem kansje op doublure Nakamba'

door
'Club Brugge heeft toch miniem kansje op doublure Nakamba'

Club Brugge moet het ook zondag in Moeskroen zonder één van zijn absolute steunpilaren doen. Marvelous Nakamba is stilaan volledig hersteld van zijn blessure, maar de wedstrijd op Le Canonnier komt voor de Zimbabwaan echter nog te vroeg. En dus zal Mats Rits wellicht opnieux de rol van meest defensieve middenvelder op zich nemen. 


Die voelt zich echter het best in zijn sas als hij iets hoger mag spelen, als vervanger van Nakamba is Rits dan ook slechts een noodoplossing. Iets wat coach Ivan Leko vrijdagmiddag nog beaamde. "De 6 is niet zijn beste positie. Sowieso zoeken we daar ook nog iemand extra, normaal gezien komt daar nog iemand bij", klonk het op zijn wekelijkse persbabbel. 

En mogelijk komt die doublure uit Frankrijk. Zo meldt Footmercato dat Blauw-Zwart meer dan concrete interesse toont in Jeando Fuchs. Deze 20-jarige controleur is momenteel eigendom van Sochaux en draagt de aanvoerdersband bij de Franse U20-selectie. Het Brugse bestuur zal wel stevig aan de bak moeten om het toptalent binnen te halen, Sochaux wil hem immers absoluut niet verkopen.

UPDATE 04/08
Na Footmercato meldt ook Get Football News France dat het voor Club Brugge moeilijk onderhandelen wordt met Sochaux omtrent de komst van Jeandro Fuchs. De website weet dat het Zwitserse Sion eerder al pogingen waagde om hem binnen te halen, maar Sochaux lag telkens dwars. Maar er is toch nog een lichtpuntje voor Club Brugge in dit dossier. Fuchs heeft nog een contract voor één jaar lopen in Frankrijk. Als Sochaux nog een duit wil ontvangen voor hun middenvelder, dan zullen ze hem deze zomer moeten verkopen. De uitspraken dat de Fransen Fuchs niet willen verkopen kan dus aanzien worden als een onderhandelingstactiek. Zijn marktwaarde wordt op 1 miljoen euro geschat.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenslag Anderlecht, vuurwerk Antwerp en KVM'

Vertrekt Nakamba binnenkort bij Club Brugge?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenslag Anderlecht, vuurwerk Antwerp en KVM'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

158
158
Knaltransfer na Saudische jackpot? Matteo Dams reageert

Matteo Dams verraste vriend en vijand door op jonge leeftijd naar Saudi-Arabië te trekken. De ...

102
102
‘Einde verhaal: Carrasco incasseert genadeslag'

Yannick Carrasco is volledig uit beeld verdwenen bij de Belgische nationale ploeg. Onder Domenico ...

71
71
‘Overmars haalt uit: straffe dubbelslag Antwerp rond’

Het zijn nog drukke dagen op het slot van de zomermercato voor Royal Antwerp FC. Marc Overmars staat ...

325
325
'Standard verrast met oude bekende Club Brugge én Genk'

Standard Luik is nog niet klaar op de zomermercato. De Rouches zitten in een woelige periode waar ...

294
294
‘KV Mechelen gaat hard: vervanger Schoofs is binnen’

KV Mechelen gaat hard op het slot van de zomermercato. Malinwa zag met Rob Schoofs een belangrijke ...

171
171
‘Garcia zwiert deze Duivel genadeloos in de vuilbak’

De Rode Duivels nemen het namens de WK-kwalificatiewedstrijden op tegen Kazachstan. Liechtenstein ...

367
367
'Twaalf clubs polsten bij KRC Genk: recorddeal in de maak'

Bij KRC Genk gaat Dimitri De Condé nog een miljoenendeal afronden. De Limburgers gaan een van ...

265
265
Comeback Tom Waes zwaar overschaduwd door vraagtekens

Tom Waes heeft zijn comeback op de Vlaamse televisie allerminst gemist. Eén van de ...

102
102
Belgische Eredivisie-smaakmaker gewild: "Veel telefoontjes"

Het kan soms snel gaan in het voetbal. Vraag dat maar aan Jari De Busser. De Belgische doelman deed ...

50
50
'Transferbommetje dreigt rond Bart Verbruggen'

RSC Anderlecht won de afgelopen jaren geen prijzen, maar wist wel heel wat spelers te laten ...

257
257
Garcia op ramkoers: blunder met Vanaken in de maak

Hans Vanaken bewees tegen Liechtenstein opnieuw zijn waarde: rust, inzicht en een natuurlijke klik ...

1224
1224
Volgende knaltransfer Club Brugge: "Bundesliga!"

Club Brugge is goed aan het seizoen begonnen door zich vooral te plaatsen voor de League Phase in de ...

786
786
Terugkeer naar het Lotto Park: Anderlecht in extase

RSC Anderlecht heeft een van de beste jeugdopleidingen van Europa. Een indrukwekkend lijstje dat ...

282
282
Genk misloopt monsterbedrag: deal op de valreep geklapt

Bij KRC Genk rinkelde de kassa weer stevig. Head of Football Dimitri De Condé verkocht al ...

412
412
Explosieve situatie Anderlecht: twee dossiers op kookpunt

RSC Anderlecht heeft geld nodig en zal de komende mercato’s moeten verkopen. Jan-Carlo Simic ...

427
427
'Garcia wisselt: deze elf aan de aftrap tegen Kazachstan'

De Rode Duivels spelen vandaag in het Lotto Park tegen Kazachstan. Rudi Garcia kondigde al aan dat ...

461
461
Pijnlijke klap: Anderlecht grijpt naast miljoenenregen

In een zoektocht naar geld moest RSC Anderlecht Kasper Dolberg verkopen. Sportief een enorm verlies, ...

572
572
'Carrasco krijgt alsnog zijn knaltransfer'

Bij de Rode Duivels is er deze maand opnieuw geen spoor van Yannick Carrasco. De flankaanvaller is ...

175
175
'Club Brugge krijgt nieuws over vertrek Nilsson'

Een dik jaar geleden legde Club Brugge nog 6,5 miljoen euro op tafel om Gustaf Nilsson weg te kapen ...

551
551
Eerste stunt in Croky Cup een feit: 2 profclubs sneuvelen

Er wordt dit weekend niet gevoetbald in de Challenger Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

339
339
Garcia stuurt Duivels stevige waarschuwing voor Kazachstan

Zondag moeten de Rode Duivels alweer aan de bak. Dan staat al hun vierde kwalificatiewedstrijd voor ...

100
100
'Standard wil nog transfervrije slag slaan'

Standard beleefde een opmerkelijke zomer. Met Marc Wilmots kwam er een nieuwe sportief directeur die ...

177
177
'Karetsas en Simic naar zelfde club: slag van 30 miljoen'

De zomermercato is nog niet eens helemaal voorbij, want in België en enkele andere landen mogen ...

762
762
'Plots toch witte rook: Antwerp slaat alsnog toe'

Antwerp ziet in het slot van de mercato de kassa plots nog stevig rinkelen. Senne Lammens werd al ...

739
739

Meer sportnieuws