Barak Itzhaki gaat volgend seizoen opnieuw voor Racing Genk spelen. De Israëliër mocht bij Beitar Jeruzalem vertrekken omdat de club met geldnood kampt, dit meldt
Voetbalbelgie.be. Hij is aangetrokken voor de positie van Tom de Mul. Van buitenspeler De Mul wordt verwacht dat hij aan het einde van het seizoen terugkeert naar Sevilla. Momenteel komt hij op huurbasis uit voor de Belgische club.
De 24-jarige Itzhaki tekende op 28 december 2007 een contract van drieëneenhalf jaar bij de club uit Genk. Hou zou dit echter niet uitdienen. In juli 2008 keerde hij terug naar zijn vaderland om vervolgens opnieuw voor Beitar uit te komen. Heimwee en een gebrek aan waardering lagen hieraan ten grondslag.
Eerder liet de voorzitter van KRC Genk, Harry Lemmens, al weten: “Hij is een geschikte vervanger. Itzhaki heeft de specifieke kwaliteiten voor die positie (flankspeler red.), daarom komt hij in aanmerking voor een terugkeer."