'Middenvelder krijgt geen kans meer bij Club, transfer nadert'

door
'Middenvelder krijgt geen kans meer bij Club, transfer nadert'

De competitie gaat pas komend weekend van start, maar Club Brugge heeft zijn eerste prijs alweer beet. Zo legden de Bruggelingen zondag beslag op de Supercup na een 2-1-zege tegen Standard. Maar in principe wil dat niets zeggen over het verdere verloop van het seizoen.


De transfermarkt is immers nog geopend tot en met 31 augustus en ook bij Club Brugge staat er nog heel wat op til. Vooral dan aan uitgaande zijde. Diaby en Limbombe willen immers vertrekken, terwijl Wesley Moraes naar Rome kan verhuizen. Daarnaast moet ook een oplossing gezocht worden voor 'overbodige' spelers als Scholz, Coopman en Refaelov.

Maar ook voor Tomas Pina moet nog een uitweg gevonden worden. De Spaanse middenvelder leek na zijn huurbeurt op weg om definitief bij Deportivo Alaves aan de slag te gaan en moest zich daarom niet melden tijdens de eerste weken van de voorbereiding. Maar een akkoord bleef tot dusver telkens uit en dus besloot Blauw-Zwart hem toch maar terug te halen naar Brugge. Zo stelde men bij Het Nieuwsblad vast hoe Pina dinsdag gewoon meetrainde met de kern van Ivan Leko.

UPDATE 25/07
Pina traint sinds dan wel terug mee bij Club Brugge, op een nieuwe kans hoeft de Spanjaard niet meteen te rekenen. Volgens HNB is het zelfs nagenoeg uitgesloten dat hij nog een jaartje op Jan Breydel blijft. Daarom kreeg hij ook geen rugnummer toegewezen. Pina kostte indertijd zo'n 4 miljoen euro en Club hoopt zoveel mogelijk van dat bedrag te recupereren. Of dat ook zal gebeuren valt te betwijfelen, maar men bevestigt wel dat een aantal clubs uit de Primera Division geïnteresseerd zijn.

JOUW MENING TELT:
Club heeft momenteel voldoende opties op het middenveld ...

Meest recent

Horrorscenario in de maak voor Ajax?

Bij Ajax spelen met Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida verschillende Belgen. De ...

1
1
Details Supercup bekend, nieuws over volledige kalender

Union SG werd afgelopen seizoen landskampioen in de Jupiler Pro League. De Brusselse club pakte een ...

108
108
Wie verovert het hart van Gert Verheyen? Zijn boodschap is duidelijk

Voor Gert Verheyen mag de broeksriem even ervan af, al kan je dat gerust met een korrel zout nemen. ...

75
75
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club Brugge gaan hard'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

230
230
Leko vloekt op Hubert: OHL berooft Charleroi

Verschillende Belgische clubs zijn van hoofdtrainer veranderd. Bij KAA Gent werd Ivan Leko ...

93
93
Vrancken bonkt op tafel bij STVV: “Kan niet door de beugel”

Wouter Vrancken wist Sint-Truiden VV in de Jupiler Pro League te houden en de voormalige trainer van ...

179
179
Lukaku is het beu en geeft criticasters lik op stuk

Romelu Lukaku is de topscorer aller tijden van de Rode Duivels en de spits maakte furore bij onder ...

99
99
OHL slaat transferslag en rondt knappe deal af

Oud-Heverlee Leuven kon afgelopen seizoen geen potten breken in de Europe Play-Offs en is volop ...

45
45
'Saelemaekers dicht bij straffe stap: AC Milan eist jackpot'

Alexis Saelemaekers kende een topseizoen bij AS Roma, maar de polyvalente vleugelspeler ligt nog ...

88
88
Vannieuwkerke laat volgers in totale verbazing achter

Karl Vannieuwkerke is ongetwijfeld een van de bekendste sportjournalisten in Vlaanderen. Met zijn ...

99
99
‘Real Madrid lanceert grote plannen met Courtois’

Thibaut Courtois is al jaren de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. De Belgische goalie ...

96
96
'Laporta geeft groen licht voor supertransfer Barcelona'

FC Barcelona won afgelopen seizoen alles wat er te winnen valt in Spanje, maar wil in de komende ...

99
99
'KVM bijt in het stof: KV Kortrijk doet koopje in JPL'

KV Kortrijk slaagde er afgelopen seizoen niet om het behoud in de Jupiler Pro League te vrijwaren. ...

408
408
Transferdeal met Anderlecht? Frutos speelt open kaart

RSC Anderlecht is momenteel volop bezig met het aanwerven van versterking, maar zal in de komende ...

346
346
Vuurwerk op WK clubs: drie rode kaarten en straffe comeback

In de Verenigde Staten wordt momenteel het vernieuwde wereldkampioenschap voor clubteams afgewerkt. ...

69
69
'Onderhandelingen lopen: eerste grote vertrekker bij Club'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding op het komende seizoen weldra van start, aanstaande ...

691
691
'Exodus bij Man City: Premier League-transfer Walker'

Woensdagavond begint Manchester City aan zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het ...

84
84
'Engelse miljoenen voor Union: grote smaakmaker naar exit'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

192
192
Transferbom dreigt Anderlecht-kleedkamer te splijten

Een onverwachte transfer kan de rust binnen Anderlecht flink verstoren. Terwijl de club mikt op ...

665
665
'Overmars aan zet: Antwerp zet zinnen op absolute goudpot'

Na het mislopen van het Europese ticket, zal Antwerp FC op een andere manier voor extra inkomsten ...

630
630
'Opvallende nieuwe club Van Bommel: gesprekken lopen'

In de Jupiler Pro League beginnen de trainersposities stilaan ingevuld te raken, maar in het ...

263
263
'Club Brugge drukt stevig door voor tweede zomeraanwinst'

Club Brugge wist zich inmiddels te versterken met de Duitse spits Nicolo Tresoldi, voorts is ...

987
987
'Wending bij Anderlecht: publiekslieveling richting uitgang'

RSC Anderlecht toonde zich al behoorlijk actief op de zomermercato en hoopt weldra zijn vierde en ...

959
959
'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

437
437
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

145
145

Meer sportnieuws