Mohamed Bin Hammam heeft te horen gekregen dat hij weer aan het werk mag. De 63-jarige Qatarees zag zijn levenslange schorsing ingetrokken worden door het International Sporttribunaal in Lausanne. Vorig jaar werd de ex-voorzitter van de Aziatische Voetbalconfederatie geschorst voor het leven, wegens vermeende omkooppraktijken.
Het CAS vond dat er te weinig bewijs was om Bin Hammam te vervolgen. De vermeende omkoping kwam ter sprake toen de topbestuurder de concurrentie met Sepp Blatter aan ging om de nieuwe baas van de FIFA te worden. Daarna besloot hij zich niet meer kandidaat te stellen.
Daarna werd Bin Hammam door de FIFA geschorst. De Qatarees liet destijds weten dat Blatter een spel met hem aan het spelen was, zodat hij aan de macht bleef.