Antoine Griezmann heeft definitief besloten om FC Barcelona af te wijzen ten faveure van Atlético Madrid. Een enorme klap voor de Catalanen, die nu Plan B in werking moeten laten treden.
Barcelona rekende maandenlang op de komst van Griezmann, maar inmiddels is dus duidelijk geworden dat die transferpoging faliekant is mislukt. Als reactie wil de Spaanse grootmacht een ambitieus alternatief realiseren. Het zou gaan om maar liefst vier aankopen.
Volgens Don Balón is Mohamed Salah één van de beoogde nieuwe spelers van FC Barcelona. De Egyptenaar moet Luis Suárez en Lionel Messi voorin ondersteunen. Hij speelt nu nog voor Liverpool, maar ook aartsrivaal Real Madrid heeft hem op de korrel.
Ook een nieuwe middenvelder heeft prioriteit. Miralem Pjanic, Thiago Alcántara en Christian Eriksen zijn de opties voor de clubleiding. Barça richt zich verder op een versterking aan de linkerzijde, een alternatief voor Jordi Alba, en de komst van Clément Lenglet moet de ploeg centraal achterin helpen.
LEES OOK:
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'